افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
بروز رسانی 
Sunrise
قبراققبراق
Sunrise
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Sunrise
قبراققبراق
Sunrise

هدف طلوع طراحی سایت با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن می باشد تا بدین وسیله رضایت خاطر مشتریان خود را فراهم آورد. برای دیدن نمونه سایت ها به سایت طلوع بیایید. 

بـ ـهـشـ ـت
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Sunrise
قبراققبراق
Sunrise

هدف طلوع طراحی سایت با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن می باشد تا بدین وسیله رضایت خاطر مشتریان خود را فراهم آورد. برای دیدن نمونه سایت ها به سایت طلوع بیایید. 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Sunrise
قبراققبراق
Sunrise
 لینک
hesabdari-Copy.png

در همه سیستمهای حسابداری یک سری مبانی و اصول حسابداری رعایت میشود که این اصول در بسته نرم افزاری حسابداری طلوع نیز رعایت شده است و علاوه بر آن سعی شده است نرم افزار به گونه ای کاربرپسند طراحی شود که کاربران با سهولات بیشتری با برنامه کار کنند.


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Sunrise
قبراققبراق
Sunrise
 لینک

تمام نرم افزار های هتلی که تاکنون در کشور تولید شده اند نرم افزار های جزیره ای هستند که توسط یک سری پل های ارتباطی نرم افزاری به یکدیگر مرتبط شده اند و در نهایت تشکیل یک نرم افزار یکپارچه را داده اند، بدین معنا که در حال حاضر تمام شرکتهای تولید کننده نرم افزار هتلداری دارای یک نرم افزار هتل، یک نرم افزار حسابداری ، یک نرم افزار انبار داری و … می باشند که این نرم افزارها را به یکدیگر ارتباط داده اند و در قالب یک سیستم یکپارچه ارائه میکنند. و به دلیل وجود این ارتباط شما متوجه عدم یکپارچگی نرم افزارهای ارائه شده نخواهید شد.

شرکت طلوع با ارائه یک سیستم صد در صد یکپارچه (نرم افزار هتلداری طلوع ) که با ابتکار عمل های ویژه ای تولید شده است، مشکلاتی نظیر موضوع مغایرت حسابها، کاست کنترل، بهای تمام شده و دهها مورد دیگر از این قبیل که در سیستمهای دیگر وجود دارند را به طور کامل پیاده سازی و اشکالات نرم افزار های دیگر را بر طرف کرده است. حتی موارد بسیاری که در سیستمهای دیگر قابل پیاده سازی شدن نمیباشد را مثل کاست کنترل لحظه ای و یا سود و زیان واقعی روزانه مراکز درآمدی (که هزینه سربار قبوض و حقوق پرسنل و اجاره محل و غیره در آن دخیل باشد ) و … را که علت آن تماما به یکپارچه نبودن این سیستم ها بر می گردد، به راحتی در این سیستم پیش بینی شده اند.


برای مشاهده بیشتر ویزگی های منحصر به فرد نرم افزار هتلداری طلوع کلیک کنید...

برای مشاهده در ابعاد واقعی کلیک کنیدhotel.png

مشاهده همه ی 1 نظر