لحظه  بروز رسانی 
ثبت برند
ثبت برند

1- (به یقین کسی که پاکی جست (و خود را تزکیه

1- (به یقین کسی که پاکی جست (و خود را تزکیه

1- (به یقین کسی که پاکی جست (و خود را تزکیه کرد)، رستگار شد.» ( قرآن کریم، سوره اعلی، آیه 87)

به استناد این آیه مبارکه ،تمامی اهداف و کوشش هولدینگ تکسفیر تحقق این امر می باشد .به امید آن که بتوانیم در این امر قدمی هر اندازه کوچک برداریم.

2- صاحبان اخلاق، روح جامعه ي خويش اند.((رالف والدو امرسون)) پس بکوشیم در این امر پویا باشیم.(هولدینگ تکسفیر)

3- بزرگترين عمل غير اخلاقي اين است كه انسان شغلي را كه از انجام آن ناتوان است بر عهده گيرد.((ناپلئون بناپارت)) پس بکوشیم در به گزینی شغلی و رفتاری خویش در زمیه ثبت شرکت و موضوع مرتبط به آن عملی را برگزینیم که بقه انجام آن توانا باشیم.شرکتی را به ثبت برسانیم که بر تمامی وجوح آن آگاه و مطلع باشیم.ثبت شرکت با ثبت عمل همسو و هم راستا می باشد .(ثبت شرکت تکسفیر)

4- وقتي از اخلاق يك فرد سر در نمي آوري به دوستانش نگاه كن.((مثل ژاپني)) پارامتر اخلاق در پروسه ثبت شرکت و یا هر گونه مشارکت کاری و جمعی مستلزم دقت در انتخاب شریکی مناسب و با اخلاق می باشد تا با به گزینی این امر گامی بزررگ به سوی گسترش و برند کردن شرکت ثبت شده خویش برداریم. (ثبت شرکت تکسفیر)

5-تمام سرمايه فكري و دانش بايد تسليم يك عظمت اخلاقي و روحي گردد، وگرنه دانش مانند رودي خواهد بود كه نتوانسته خط سير خود را بپيمايد و به دريا بريزد و با وضعي اندوه بار در صحرا و ريگزارها فرو مي رود.((موريس مترلينگ)) پس به یاد داشته باشیم که در تمامی مراحل ثبت شرکت و تاسیس یک بنگاه اقتصادی و جواز تاسیس هایی که برای آن میگیریم بزرگترین سرمایه فکری و دانش تسلیم به یک عظمت اخلاقی و روحیست.بزرگترین سرمایه یک شخص در ثبت یک شرکت و تاسیس یک بنگاه و اخذ جواز تاسیس برای هر فعالیت اقتصادی اخلاق می باشد.پس برند اخلاق را برای خود ثبت نماییم.با ثبت علامت تجاری اخلاق برای خود سرمایه ای نا تمام برگزینیم. (ثبت شرکت تکسفیر)

6- براي جامعه، فضيلت و اخلاق از نان شب هم واجب تر است. اگر جامعه اي شكست اخلاقي بخورد با هيچ نيرويي نمي توان شكست را جبران نمود.((افلاطون)) پس با ثبت شرکتی اخلاق مدار و قانون مند در پروسه برندینگ خود را اخلاق مدار نماییم.اخذ جواز تاسیس در زمینه اخلاق یکی از سخت ترین و با ارزشترین جواز هایی می باشد که همگان را به دستیابی بر آن امکان نخواهد بود. (ثبت شرکت

7- ما نسلي گمشده هستيم. صبح تا شب بدون هدف سگ دو مي زنيم و هميشه به دلار چشم دوخته ايم كه جهت را به ما بنمايد. اين تنها معياري است كه مي شناسيم. نه در عمق وجود خويش باوري داريم و نه مرزهاي اخلاقي خود را مي شناسيم.((مجله تگزاس بيزنس)) شناخت مرزهای اخلاقی در پروسه ثبت شرکت،ثبت برند،جواز تاسیس،پروانه بهره برداری،پروانه کسب و در کل هرگونه کسب و کارمعیاری است که انسان را به خویش باوری می رساند که نه به دلار چشم بدوزیم و نه به ریال که در آستانه بازنشستگی می باشد. (ثبت شرکت تکسفیر)

8- اخلاق را طوفان هاي روزگار تقويت مي كند.((گوته)) وقتی که شرکتی را به ثبت می رسانیم اگر اخلاق اس و اساس بنیان و اساسنامه شرکت را تشکیل دهد و تمامی شرکاءو سهام داران اخلاق مدار باشند و به حقوق یکدیگر احترام بگذارند ،ثبت شرکت اینان تبدیل به برندی خواهد شد ماندگار که جواز تاسیس آن استوار .اظهارنامه ثبت شرکت اخلاق نیکو-تقاضانامه ثبت شرکت اخلاق خوش-پلمپ دفاتر ثبت شرکت ،پلمپ اخلاق صادق- تشکیل پرونده مالیاتی شرکت ،تشکیل خلق زیبا باشد (ثبت شرکت تکسفیر)

9- اخلاق، سرمايه است؛ اخلاق، بهترين و عالي ترين دارايي ما به شمار مي رود.((اسمايلز)) وقتی که بزرگان این گونه در باره اخلاق رشته کلام می گویند و شعر ها می سرایند پس بهترین سرمایه برای ثبت شرکت و اخذ جواذ تاسیس راه اندازی کسب و کاری می باشد که اخلاق خوش سر منشاء همه دارایی آن می باشد.لذا با ثبت شرکتی اخلاق مدار سرمایه شرکت را افزایش دهیم و صورتجلسه آن را به ثبت رسانیم. (ثبت شرکت تکسفیر)

10- اخلاق، مهمترين درس است؛ هر چند دستمزد آن گران باشد.((توماس كارلايل)) .ثبت شرکت تکسفیر با ثبت شرکت ارزان و مناسب سعی بر آن دارد که شرکتی اخلاق مدار با شرکایی اخلاق گستر به ثبت رساند هر چند دستمزد آن گران باشد. (ثبت شرکت تکسفیر)

11- هميشه بايد اخلاق را آفريد و ابداع كرد.((ژان پل سارتر)) پس در ابداع و اختراع اخلاق و ثبت اختراع آن کوشا باشیم .ثبت شرکت نیز می تواند ثبت اختراع باشد اگر محتوای اخلاقی تجاری ارزشمندی دارا باشد. (ثبت شرکت تکسفیر

مشاهده همه ی 3 نظر
ثبت برند
ثبت برند

                                                              موسسه ثبتی حقوقی تکسفیر هولد

                                                              موسسه ثبتی حقوقی تکسفیر هولد

                                                              موسسه ثبتی حقوقی تکسفیر

هولدینگ تکسفیر مجموعه ای حقوقی ثبتی اداری می باشد که در راستای خدمت رسانی آسان در کلیه امور ثبتی شرکتها و اشخاص حقیقی-کلیه امور اداری-کلیه امور تبلیغاتی-کلیه امور بازرگانی-کلیه امور کیفری و حقوقی-کلیه امور مهندسی و مشاوره ای آماده همکاری گرم و سبز به شما هم وطنان گرامی می باشد.

هولدینگ تک سفیر متشکل از مشاوران و کارشناسان و وکلاء متخصص و زبده در امور مذکور می باشد که آرزوی همگیمان رشد و شکوفایی اقتصاد ایران زمین در راستای بین المللی می باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ثبت برند
ثبت برند

موسسه تکسفیر با سالها تجربه و همچنین با دارا بودن وکلاء

موسسه تکسفیر با سالها تجربه و همچنین با دارا بودن وکلاء

موسسه تکسفیر با سالها تجربه و همچنین با دارا بودن وکلاء ، مشاوران و کارشناسان متخصص و با تجربه توانسته است کارنامه ای موفق و شایسته از خود به جا بگذارد . مفتخریم که توانسته ایم اعتماد و اطمینان شرکت ها و موسسات و کارخانجات بزرگ تجاری و غیر تجاری را در داخل و خارج از کشور جلب نموده و این خود بسیار قابل تامل است زیرا که در تحقق این امر مهم نیروهای متخصص و مشاوران امین روزها و ساعتها در پی راه حل مشکلات موسسات و شرکت ها قدم برداشته و موفق شده اند. با توجه به روند قانون گرایی و استحکام قانون مندی در جمهوری اسلامی ، ما معتقدیم امروزه هر فرد باید یک مشاوره در زمینه امور ثبتی و خدمات اداری مرتبط داشته باشد . چون غالب مشکلات و مسائل پیش آمده در ادارات دارائی ، ثبت و سایر ادارات از بی اطلاعی مؤدی بوجود می آید لذا ما با فراهم آوردن امکانات وسیع و جمع آوری متخصصانی که سالها در این امور فعالیت دارند مفتخریم که سرویسی ویژه و تخصصی به مشتریان محترم داده و به اطلاع شما برسانیم که کار را باید به کاردان سپرد . ما معتقدیم انرژی یک مدیر می بایست صرف تفکر و ایجاد استراتژیهای راهبردی برای مجموعه خود شود . بقیه امور را به ما بسپارید . در هر موقع و هر زمان مشاوران ما تنها با یک تماس آماده ارائه تجربیات خود به شما هستند .

 

به امید رشد و شکوفایی اقتصاد ایران زمین

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید