مشاوره ثبتی شما
عاشقعاشق
مشاوره ثبتی شما

ثت برند شیر آلان اداری زندگی انسان ها

 لینک

ثت برند شیر آلان اداری

زندگی انسان ها پر از ابزار و وسایلی است که بنا بر نیاز، طراحی و ساخته شده تا جایی که تصور زندگی بدون ابزار ها ، غیر ممکن به نظر می رسد . هر بخش از زندگی را که نگاه می کنید در سایه امری به نام تولید نفس می کشد . کالایی به نام شیرآلات بهداشتی ساختمان که شاید یکی از مهم ترین وظیفه شان جریان آب به عنوان عامل حیات باشد، یکی از این ابزار است که زندگی بدون آن ها قابل تصور نیست.


امروزه شیرآلات نقش بسیار مهمی در خانه و یا محل کار ایفا می کنند و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. داشتن یک برند باعث می گردد تا شرایط مناسبی برای مصرف کنندگان به وجود آید و به مصرف کنندگان این امکان را می بخشد تا محصولات را از یکدیگر تشخیص دهند. شما نیز می توانید با ثبت برند شیرآلات محصولات خود را در نظر مشتری معتبر جلوه داده و اعتبار کار خود را تأیید نمایید.
ثبت علامت تجاری ( برند / مارک ) در ایران در اداره علامت تجاری ( در تهران ) انجام می شود که برای ثبت علامت تجاری یک تولیدکننده باید کلیه مدارک لازم قانونی را داشته تا با رعایت کامل مقررات مراحل قانونی ثبت آن طی شود. مدارک مورد نیاز برای ثبت برند شیرآلات بهداشتی عبارت است از :
1- تکمیل دو نسخه اظهارنامه علامت
2- مدارک هویت متقاضی :
الف) اشخاص حقیقی: فتوکپی شناسنامه و کارت ملی
ب) اشخاص حقوقی: آخرین روزنامه رسمی، تصویر شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء
3- مدارک نماینده قانونی: در صورتی که تقاضا توسط نماینده قانونی( وکیل، دارنده یا دارندگان حق امضاء برای اشخاص حقوقی و ...) به عمل آید مدارک آن ضمیمه گردد.
4- ده نمونه گرافیکی با تصویر از علامت درخواست حداکثر در ابعاد 10×10 سانتی متر
5- در صورت سه بعدی بودن علامت، ارائه علامت به صورت نمونه گرافیکی یا تصویر دو بعدی به نحوی که از شش زاویه متفاوت تهیه و درمجموع یک نمونه واحد را تشکیل دهند.
6- ارائه مدارک دال بر فعالیت در رشته مربوطه.
7- استفاده ازحق تقدم: در صورتی که متقاضی یا متقاضیان ثبت بخواهند به استناد تقاضای ثبت خارج از کشور ازمزایای حق تقدم "حداکثر تا6 ماه" استفاده نمایند می بایست مدارک مربوطه به حق تقدم را همزمان با تسلیم اظهارنامه یا حداکثر ظرف مدت 15روز از آن تاریخ تسلیم نمایند.
8- نسخه ای از ضوابط و شرایط استفاده ازعلامت جمعی و تأییدیه مقام صلاحیت دار
9- رسید مربوط به پرداخت هزینه های قانونی:
الف) هزینه اظهارنامه اشخاص حقیقی
ب) معادل ارزی کلیه هزینه ها و تعرفه های ثبتی علامت بر مبنای فرانک سوئیس می بایست به شماره حساب ارزی به نام خدمات ثبتی اداره کل مالکیت صنعتی واریز گردد.
• مراحل ثبت برند شیرآلات بهداشتی :
1- تنظیم و تکمیل مدارک مورد نیاز
2- استعلام نام برند درخواستی
3- تکمیل اظهارنامه ثبت برند و ارسال به اداره مالکیت معنوی به آدرس زیر است : http://iripo.ssaa.ir
-4 دریافت رمز اظهارنامه
5- صدور آگهی نوبت اول
6- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول و پرداخت حق الثبت
• چند نکته قانونی در رابطه با ثبت برند :
- ثبت برند در صورت الزام دولت اجبار می شود، در غیر این صورت الزامی نیست.
- شما می توانید برند خود را هم به صورت شخصی ( حقیقی ) و یا شرکتی ( حقوقی ) ثبت کنید و در هر دو صورت شما، شماره ثبت مخصوص به خود را دریافت می کنید.
- برند هیچ گونه مالیاتی ندارد و طبق قانون اداره مالکیت های صنعتی ثبت برند معاف از مالیات می باشد.
- شما می توانید برند مورد نظر خود را جهت ثبت معرفی نمایید بدون اینکه ریشه در دهخدا داشته باشد.
- شما با داشتن کارت بازرگانی شخصی ( حقیقی ) می توانید 3 برند تجاری و با کارت بازرگانی شرکتی ( حقوقی ) می توانید 10 برند تجاری را ثبت نمایید.
- برند تجاری شما در کنار یک شکل یا لوگو قابل ثبت می باشد و پیشنهاد ما نیز به شما همین است زیرا در ذهن مخاطب بهتر و سریعتر جای می گیرد.
- برای ثبت برند تاریخ تقاضای ثبت آن هم بسیار مهم است. اگر یک علامت تجاری هم زمان دو متقاضی برای ثبت داشته باشد، متقاضی ای که تاریخ تقاضای آن ارجحیت داشته باشد اجازه به ثبت رساندن آن را دارد.
لیست طبقه بندی علائم تجاری :
طبقه ١ - مواد شيميائی مورد استفاده در صنايع ، علوم عكاسی و همچنين كشاورزی ، باغبانی و جنگلبانی ؛ رزين های مصنوعی پردازش نشده ، پلاستيكهای پردازش نشده ؛ كودهای گياهی ؛ تركيبات اطفاء حريق ؛ مواد آبكاری و جوشكاری فلزات؛ مواد شيميائی برای نگهداری مواد غذائی ؛ مواد دباغی ؛ چسب های صنعتي .

طبقه ٢- رنگ روغن ؛ جلا ؛ لاك ؛ مواد ضد زنگ زدگی و جلوگيری كننده از فاسد شدن چوب ؛ مواد رنگی؛ مواد تثبيت رنگ ؛ رزين يا صمغ های خام طبيعی ؛ فلزات به صورت پودر يا ورق برای نقاشان ساختمان ؛ چاپگرها و هنرمندان.

طبقه ٣- تركيبات سفيد كننده و ساير مواد مخصوص شستشوی لباس ؛ مواد مخصوص تميزكردن، براق كردن، لكه گيری و سائيدن ؛ صابون ، عطريات ، روغن های اسانس ، مواد آرايشی ؛ لوسيونهای مو ؛ گرد و خميردندان .

طبقه٤- روغن ها و گريس های صنعتی؛ روان كننده ها ؛ تركيبات گردگيری ، مرطوب كردن و جذب رطوبت ؛ انواع سوخت ( شامل سوخت موتور) و موادروشنائی، انواع شمع و فتيله چراغ.

طبقه ٥- مواد داروئی و بيطاری ؛ مواد بهداشتی برای مصارف پزشكی ؛ مواد رژيمی برای مصارف پزشكی ، غذای كودكان ؛ انواع گچ شكسته بندی ، لوازم زخم بندی ؛ مواد پركردن دندان ، موم دندان سازی ؛ ضدعفونی كننده ها ؛ مواد نابودكننده حشرات موذی ؛ قارچ كش ، مواد دفع نباتات هرزه .

طبقه ٦- فلزات عادی و آلياژهای آنها ؛ مواد ساختمانی فلزی ؛ ساختمانهای فلزی قابل حمل ؛ مواد فلزی خط

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مشاوره ثبتی شما
عاشقعاشق
مشاوره ثبتی شما

ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی جواد آباد

 لینک

ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی جواد آباد

ثبت برند از جمله امور مهمی می باشد که برای هر صاحب حرفه ای در عرصه تجارت موردنیاز می باشد چرا که با استقاده از ثبت برند خود علاوه بر توسعه فعالیت های خود در بازار رقابت تجاری از سوء استفاده سایر رقبا که در صنف شما مشغول فعالیت هستند جلوگیری می شود. در زیر به اختصار مراحل ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی جواد آباد برای آشنایی شما خواننده گرامی ارائه می گردد:

جوادآباد در یکی از شهرهای استان تهران واقع می باشد که این شهر مرکز بخش جوادآباد شهرستان ورامین می باشد. برای ایجاد یک فرصت شغلی جدید در مراکز شهری و روستایی که یک کارآفرینی برای اشخاص متخصص و کاردان و همچنین سرمایه گذاران تاسیس شرکت به شمار می رود می بایست در جهت فعالیت کاری و راه اندازی شرکت آن را به ثبت برسانند که ثبت شرکت در ناحیه صنعتی خصوصی جوادآباد دارای مزایای بسیاری از قبیل حق شرکت در مناقصات و همچنین حق داشتن بیمه برای شرکت و انتخاب نام مناسب برای شرکت برخوردار می شوند.

شهر جواد آباد ، بزرگترین بخش شهرستان ورامین استان تهران در 35 کیلومتری جنوب تهران واقع است که بالغ بر بیش از 26 هزار نفر جمعیت، یکی از بزرگترین تولید کننده محصولات کشاورزی و دامی استان تهران به شمار می رود. جوادآباد تنها شهر استان تهران است که فقط یک بانک و یک داروخانه دارد و از این لحاظ یکی از محروم ترین مناطق استان تهران به شمار می رود هرچند که با حضور وزیر بهداشت در این شهر ، زمینه توسعه فعالیت های بهداشتی و درمانی فراهم شده و مردم این شهر به آینده درمانی خود در این شهر امیدوار شده اند. فاصله 25 کیلومتری روستاها از مرکز شهر جواد آباد توسط بیماران به این امید طی می شود که در این منطقه به امکانی برای زنده ماندن دست پیدا کنند که در این شهر نیز هیچ امکانی وجود ندارد.

در حالی که در این شهر می توان فرصت های شغلی بسیاری را به وجود دارد و به کمک و شراکت سرمایه گذاران با افراد متخصص به ایجاد و تشکیل یک درمانگاه محلی تاسیس نمود تا هم مشکلاتی از قبیل بهداشت و درمان در این شهر رفع شود و همچنین برای افراد تحصیل کرده در این درمانگاه فرصت شغلی ایجاد گردد تا خدمت گذار مردم این شهر شوند و در این لطف بزرگ الهی بهره مند شوند.

در سفر وزیر بهداشت به بخش جواد آباد، دستورات لازم جهت رسیدگی به وضعیت بهداشتی و درمانی این بخش صادر شد که امید می رود با پیگیری مسوولین این مشکل برطرف شود. رئیس شبکه بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شهرستان ورامین در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به جمعیت شهری 16 هزار نفری و درجه شهری جواد آباد ، تنها یک داروخانه به این شهر تعلق می گیرد.

کم بودن جمعیت شهری این شهر، صرفه اقتصادی مناسبی برای حضور در بخش خصوصی برای دایر کردن داروخانه جدید به همراه ندارد هرچند که اگر کسی بخواهد اقدام به دایر نمودن داروخانه در جواد آباد بکند، شبکه بهداشت در دریافت آن مجوزهای لازم را به او می دهد. هم اکنون تنها داروخانه شهر جواد آباد تا ساعت 21 باز است و برای بیمارانی که پس از این ساعت به مرکز شبانه روزی درمانی مراجعه کرده و نیاز به دارو دارند ، در قسمتی از این مرکز درمانی بیش از 300 قلم دارو تعبیه شده تا بیماران حداقل داروهای مورد نیاز را دریافت کنند.

اما در این شهر نیازهای بسیاری برای مردم آن وجود دارد که می بایست در ایجاد شغلی مناسب در این شهر برآیند و با سرمایه گذاری سرمایه گذاران با افراد متخصص می توان در جهت رفع نیازهای مردم این شهر برآمد.

شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی جواد آباد مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی جواد آباد به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت برند، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید : تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه – تاریخ و شماره ثبت علامت – اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل د

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مشاوره ثبتی شما
عاشقعاشق
مشاوره ثبتی شما

ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی کوثر ثبت

 لینک

ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی کوثر

ثبت برند از جمله امور مهمی می باشد که برای گسترش کسب و کار هر صاحب حرفه ای در عرصه تجارت موردنیاز می باشد چرا که با استقاده از ثبت برند خود علاوه بر توسعه فعالیت های خود در بازار رقابت تجاری از سوء استفاده سایر رقبا که در صنف شما مشغول فعالیت هستند جلوگیری می شود. در زیر به اختصار مراحل ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی کوثر برای آشنایی شما خواننده گرامی ارائه می گردد:

ناحیه صنعتی خصوصی کوثر در حقیقت گامی مهم در جهت تاسیس شرکت و تولید بیشتر محصول و همچنین افزایش اشتغال زایی می باشد و فرصت ویژه ای برای سرمایه گذاری و تاسیس شرکت است تا بتوانیم تولیدات داخلی خود را افزایش داده و جهت درخشش کالای ایرانی تلاش نماییم. موسسه حقوقی تکسفیر شما را در این امر یاری نموده و تمامی موارد ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت و ... را در کمترین زمان ممکن به انجام می رساند.

توسعه این شهرک‌ها می‌تواند گامی مهم در جهت تولید بیشتر و همچنین افزایش اشتغال‌زایی باشد لذا باید تمهیدات لازم و ضروری به منظور توسعه و گسترش این شهرک‌ها اندیشیده شود تا با رونق اقتصادی بیشتری نیز همراه شویم.

ناحیه صنعتی کوثر اشتهارد به بخش خصوصی واگذار شد

در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی و واگذاری شهرکها و نواحی صنعتی به بخش خصوصی ، انتخابات مجمع عمومي موسسین شرکت خدماتی ناحيه صنعتي كوثر اشتهارد با حضور مدیران واحدهای تولیدی این ناحیه صنعتی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز ؛ انتخابات مجمع عمومي موسسین ناحيه صنعتي كوثر اشتهارد با حضور مدیران واحدهای صنعتی و مسوولان شركت شهرك هاي استان البرز در ناحيه صنعتي كوثر اشتهارد برگزار شد .

مدير ناحيه صنعتي كوثر در این نشست با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در ناحیه صنعتی کوثر اشتهارد ، خواستار تعامل بیشتر و بهتر همه صنعتگران و مديران منتخب اين جلسه شد .

با واگذاری مالكیت و اداره شهرك های صنعتی استان البرز، شركت شهرك های صنعتی به عنوان ناظر عالی، كار نظارت بر حسن انجام امور را در بخش خصوصی بعهده خواهد داشت.

شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی کوثر مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی کوثر به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید : تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه – تاریخ و شماره ثبت علامت – اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد – رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت – اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است – تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد – حق الثبتی که دریافت می شود – امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد – امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

پس از ثبت علامت، تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود. تصدیق مزبور، باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن، اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت، نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود، تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است، تاریخ صدور تصدیق، مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد. همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت علامت، اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت

مشاهده همه ی 1 نظر
مشاوره ثبتی شما
عاشقعاشق
مشاوره ثبتی شما

ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی خرمدشت برای

 لینک

ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی خرمدشت

برای هر صاحب حرفه ای داشتن یک برند معتبر از ضروری ترین ابزارهای مهم برای انجام کارهای تبلیغاتی و مطرح شدن در بازار تجاری می باشد.چنانچه شما از صاحبان مشاغل هستید و میخواهید در عرصه تجارت به رشد قابل ملاحظه ای برسید و نام تجاری خود را به گونه ای به ثبت رسانید که دیگران نتواند از اسم شما در بازار استفاده ناصحیح نمایند بهتر است که قبل از هرچیز اقدام به ثبت برند خود نمایید و با انجام تبلیغات و برندینگ بتوانید به موفقیت و سود بیشتری در بین سایر رقبا برسید.

ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی خرمدشت

در ناحیه صنعتی خصوصی خرمدشت فرصت های سرمایه گذاری بسیاری وجود دارد تا موجب ایجاد اشتغال و تولیدات داخلی شده و باعث حمایت های مالی در جامعه شده و افراد بیکار در جامعه کاهش یافته و کالای ایرانی در همه جا بدرخشد، از قبیل تولیدات مواد غذایی، دارویی، شیمیایی و ... شما میتوانید برای ثبت شرکت در ناحیه صنعتی خصوصی خرمدشت به موسسه ی حقوقی تکسفیر مراجعه کنید

شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت برند در ثبت برند در ناحیه صنعتی خصوصی خرمدشت مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در در ناحیه صنعتی خصوصی خرمدشت به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید : تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه – تاریخ و شماره ثبت علامت – اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد – رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت – اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است – تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد – حق الثبتی که دریافت می شود – امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد – امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

پس از ثبت علامت، تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود. تصدیق مزبور، باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن، اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت، نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود، تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است، تاریخ صدور تصدیق، مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد. همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت علامت، اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مشاوره ثبتی شما
عاشقعاشق
مشاوره ثبتی شما

ثبت برند در الوند ثبت برند از جمله

 لینک

ثبت برند در الوند

ثبت برند از جمله امور مهمی می باشد که برای هر صاحب حرفه ای در عرصه تجارت موردنیاز می باشد چرا که با استقاده از ثبت برند خود علاوه بر توسعه فعالیت های خود در بازار رقابت تجاری از سوء استفاده سایر رقبا که در صنف شما مشغول فعالیت هستند جلوگیری می شود. در زیر به اختصار مراحل ثبت برند در الوند برای آشنایی شما خواننده گرامی ارائه می گردد:

شهر الوند یکی از دومین شهرهای بزرگ استان قزوین در ۱۴کیلومتری جنوب شرقی شهر قزوین قرار دارد. یکی از بزرگترین شهرهای صنعتی ایران شهر صنعتی البرز در محدوده مستقیم شهر الوند قرار دارد و همچنين شهرک صنعتی لیا در نزدیکی این شهر واقع شده است. شهر الوند از نظر علمي و ورزشي داراي جايگاه ویژه ای است. شعبه‌ای از دانشگاه پیام نور، مؤسسه آموزش عالی کار و موسسه آموزشي خانه كارگر در شهر الوند قرار دارد.

تعدادي از تحصيل كردگان اين شهر جزء نخبگان علمي كشور بوده كه داراي مدارج علمي و عناوين مختلف در المپيادهاي رسمي را دارا مي باشند. همچنين الوند از نظر ورزشي داراي ورزشكاران شاخص و مطرحي است كه تعدادي از آن ها در رشته هاي مختلف جزء قهرمانان كشوري و جهاني هستند. و با وجود این همه امتیاز در این شهر می توانید جزو اشخاصی باشید که به موفقیت های شغلی و در نتیجه ثبت برند اقدام کنید.

شما می توانید در امور بسیاری می شود ثبت برند خود را انجام دهید از قبیل ثبت برند خدماتی، ثبت برند حقوقی، ثبت برند صنایع غذایی، ثبت برندگردشگری که امروزه در هر استان و شهری جهت آشنا نمودن با فرهنگ و آثار تاریخی بهتر است ثبت شود، ثبت برند تجاری، ثبت برند صنایع دستی و بسیاری از ثبت برند های دیگر که جهت افزایش تولیدات داخلی باکیفیت می توانید اقدام نمایید. شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت برند درالوند رخشهر مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در الوند به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید : تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه – تاریخ و شماره ثبت علامت – اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد – رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت – اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است – تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد – حق الثبتی که دریافت می شود – امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد – امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

پس از ثبت علامت، تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود. تصدیق مزبور، باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن، اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت، نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود، تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است، تاریخ صدور تصدیق، مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد. همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت علامت، اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مشاوره ثبتی شما
عاشقعاشق
مشاوره ثبتی شما

مزایای ثبت شرکت در کرج برای رسیدن به

 لینک

مزایای ثبت شرکت در کرج

برای رسیدن به هدف خود در زمینه های ثبتی نگران نباشید و به موسسه ی تکسفیر مراجعه کنید و برای رسیدن به هدف خود تلاش داشته باشید تا بتوانید کسب وکاریی قانونی در کرج راه اندازی کنید

مراحل ثبت شرکت در کرج

با توجه به رشد جمعیت کشور کسب و کار بسیار با اهمیت شده است و ثبت شرکت در کرج از اهمیت بالایی برخوردار شده است از مزایای ثبت شرکت در کرج از رونق اقتصاد در جامعه را میتوان نام برد ثبت شرکت در کرج و کارافرین بودن امروزه بسیار مهم است و رونق کشور را افزایش میدهد با ثبت شرکت در کرج اهداف بزرگ خود را دنبال کنید و از مزایای ثبت شرکت در کرج بهره مند شوید

برای ثبت شرکت در کرج ابتدا باید تعیین کنید که موضوع فعالیت شما چیست و چه نوع شرکتی قصد دارید ثبت کنید و در مرحله ی دوم مدارک ثبت شرکت در کرج را فراهم کنید و مراحل قانونی ثبت شرکت در کرج را طی کنید

فتوکپی شناسنامه و کارت ملی بازرسین

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرج با مسئولیت محدود

تائیدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار ، مبنی بر غیر دولتی بودن آن .

معرفی نامه نمایندگان ، در صورتیکه سهامداران و اعضا هیئت مدیره از بین اشخاص حقوقی باشند و ارائه تصویر روزنامه رسمی آگهی تاسیس یا آخرین تغییرات آن

اخذ مجوز در صورت نیاز بنا به تشخیص کارشناس اداره ثبت شرکتها ( جدول مبانی اخذ مجوز فعالیت شرکت ها و موسسات غیر تجاری )

کارت ملی برابر اصل شده کلیه سهامداران و در صورتیکه مدیر عامل خارج از اعضا ی هیئت مدیره باشد ( برابر اصل در مراجع قضائی یا دفاتر اسناد رسمی صورت می گیرد

پرداخت مبلغ 40000 ریال به شماره حساب سیبا 2171329011009 بانک ملی به نام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت تعیین نام

تکمیل فرم تعیین نام ( نمونه فرم فرم تعیین نام.doc تعیین نام )

دو برگ تقاضا نامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل آن و امضاء ذیل تقاضانامه توسط کلیه سهامداران. ( نمونهتقاضانامه تکمیل شده ، نمونه تقاضانامه تکمیل نشده [ به منظور تمرین متقاضی جهت تهیه فرم اصلی ] )

دو برگ شرکت نامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل آن و امضاء ذیل شرکت نامه توسط کلیه سهامداران. ( نمونه شرکت نامه تکمیل شده ، نمونه شرکت نامه تکمیل نشده [ به منظور تمرین متقاضی جهت تهیه فرم اصلی ] )

دو جلد اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود و امضاء ذیل تمام صفحات آن توسط کلیه سهامداران . ( نمونه اساسنامه )

دو نسخه صورت جلسه مجمع عمومی مؤسسین و هیئت مدیره که به امضاء سهامداران و بازرسین رسیده باشد . ( نمونه مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره )

دو نسخه صورت جلسه هیئت مدیره که به امضاء مدیران منتخب مجمع رسیده باشد. .

فتوکپی شناسنامه ومونه صورتجلسه هیئت مدیره )ثبت شرکت ها روش تعیین نام

ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج

هزینه ثبت شرکت در کرج

با ثبت شرکت در کرج به موفقیت های بیشمار خود دست پیدا کنید و به رشد اقتصادی برسید شما با پرداخت هزینه ی اندک ثبت شرکت در کرج از مزایای بیشمار ثبت شرکت در کرج سود بسیاری کسب خواهید کرد

برای کسب اطلاعات در زمینه ی مراحل،مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در کرج و .... با کارشناسان و مشاوران با تجربه ی ما در ارتباط باشید

ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرجذ برای انجام امور ثبت شرکت در کرج کافیست به موسسه ی حقوقی تکسفیر مراجعه کنید با ثبت شرکت رد کرج در کمال آرامش میتوانید به فعالیت خود ادامه دهید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مشاوره ثبتی شما
عاشقعاشق
مشاوره ثبتی شما

ثبت برند در شهرک صنعتی شن زار امروزه

 لینک

ثبت برند در شهرک صنعتی شن زار

امروزه باتوجه به گسترش فعالیت های تجاری و برندینگ و ایجاد رقابت در بین صاحبان حرف در موضوع فعالیت های مختلف تولیدی ،خدماتی و اقتصادی لزوم ثبت برند معتبر در بین رقیبان تجاری از اهمیت خاصی برخوردار است.

شهرک صنعتی شن زار یک شهرک صنعتی غیردولتی می باشد که مجموعه ای کامل با مساحتی بالغ بر 450 هکتار در 35 کیلومتری استان تهران و در مجاورت بزرگراه تهران - مشهد، انتخابی ایده آل برای استقرار واحدهای صنعتی در منطقه می باشد.

این شهرک صنعتی شن زار شاید اولین شهرک صنعتی با زیر ساخت فیبر نوری باشد که می تواند امکانات استفاده از تکنولوژی های مخابراتی و الکترونیکی برتر را در اختیار صاحبان صنایع قرار دهد.

شهرک صنعتی شن زار با هدف تامین فضای مناسب در سطح استاندارد های جهانی بنا گردیده که از امکانات وسیع،گسترده و کافی به همراه مزایای جذاب در محیطی انعطاف پذیر آماده ایجاد و تشکیل فضای فعالیت کسب و کاری ایمن می باشد.

واحدهای صنعتی :

زمین های موجود در قطعات قسمت بندی پیش بینی شده برای استقرار واحدهای صنعتی از شغل های دسته بندی شده زیر طراحی گردیده است:

صنایع سلولزی - صنایع نساجی - صنایع فلزی - کانی غیر فلزی - صنایع برق و الکترونیک - مجموعه صنایع فن آوری اطلاعات پژوهشی - بازرگانی.

که این ترکیب بندی به همراه صنایع کوچک کارگاهی خدماتی رفاهی ، در مجموعه ای با ارتباط علمی و منطقی فضاها طراحی و اجرا گردیده است.

ترکیب قطعه بندی قطعات صنعتی طوری طراحی شده است که می تواند صنایع از متراژ 1700 متر به بالا را در خود جای دهد.

وجود امکانات ارائه شده در شهرک صنعتی شنزار :

زمین تسطیح شده با حصارکشی دور تا دور فضاها، ماموران امنیتی آموزش دیده و کنترل های مکانیزه امنیتی، راه های دسترسی مناسب، آب و برق و گاز متناسب با واحدهای صنعتی، فضای سبز مناسب و کافی.

واحدهای خدماتی :

واحدهای کارگاهی مطابق با پلان و قسمت های تعیین شده شامل حدود 490 واحد سوله به مساحت تقریبی بین 90 الی 450 متر مربع بوده وشامل نیم طبقه و سرویس بهداشتی و آشپزخانه می باشد. تامین برق و آب مناسب، این واحدها را آماده بهره برداری نموده است.

جهت ثبت شرکت، ثبت برند و ثبت تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت برند شهرک صنعتی شن زار توسط موسسه تکسفیر

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در شهرک صنعتی شن زار به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید : تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه – تاریخ و شماره ثبت علامت – اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد – رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت – اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است – تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد – حق الثبتی که دریافت می شود – امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد – امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

پس از ثبت علامت، تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود. تصدیق مزبور، باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن، اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت، نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود، تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است، تاریخ صدور تصدیق، مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد. همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت علامت، اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مشاوره ثبتی شما
عاشقعاشق
مشاوره ثبتی شما

ثبت برند در شهرک صنعتی غیردولتی صنایع پروفیل

 لینک

ثبت برند در شهرک صنعتی غیردولتی صنایع پروفیل

برای هر صاحب حرفه ای داشتن یک برند معتبر از ضروری ترین ابزارهای مهم برای انجام کارهای تبلیغاتی و مطرح شدن در بازار تجاری می باشد. جهت توسعه بیشتر کسب و کار خود پیشنهاد می شود که ثبت برند نمایید تا از مزایایی که ثبت برند در اختیار شما قرار می دهد به راحتی استفاده نموده و قله های پیشرفت را طی نمایید. چنانچه شما از صاحبان مشاغل هستید و میخواهید در عرصه تجارت به رشد قابل ملاحظه ای برسید و نام تجاری خود را به گونه ای به ثبت رسانید که دیگران نتواند از اسم شما در بازار استفاده ناصحیح نمایند بهتر است که قبل از هرچیز اقدام به ثبت برند خود نمایید و با انجام تبلیغات و برندینگ بتوانید به موفقیت و سود بیشتری در بین سایر رقبا برسید.

پروفیل به تجهیزاتی می گویند که در ساخت و تولید در و پنجره و لوله به کار می روند و ثبت شرکت در شهرک صنعتی غیردولتی صنایع پروفیل در جهت تولید در و پنجره های آهنی، ساخت پنجره و چارچوب و.. که در موارد سالن های بزرگ مثل سالن ورزشی، انبار ها و پارکینگ و همچنین جهت ساخت سقف مورد استفاده قرار می گیرد. پروفیل ها انواع مختلفی دارند که در ادامه با آنها آشنا می شویم و شهرک های صنعتی خصوصی و غیردولتی در جهت ثبت صنایع پروفیل معرفی می نماییم.

انواع پروفیل

الف:پروفیل باز: با بعد و ضخامت متنوع و گوناگون تولید می شوند . پروفیلهای باز مورد مصرف مصالح ساختمانی برای چارچوب درب از جنس چوب ، ام دی اف و قاب اطراف پنجره روی نمای بیرون ساختمان است. پروفیل های باز با مقطع Z جهت سقف سالن های بزرگ مانند سوله، سالن ورزشی، انبار و پارکینگ کاربردهای فراوانی دارند.

ب:پروفیل بسته

موارد مصرف

الف- موارد مصرف لوله ها

لوله های درزجوش را می توان از ابعاد، جنس، نحوه تولید، نحوه تست و مصارف کاربردی آنها به شکل های مختلف تقسیم بندی کرد. در تقسیم بندی ها رایج است که لوله های درزدار به سه دستۀ لوله های صنعتی، لوله سیاه آب و لوله حفاری تقسیم بندی کنند. اما این تقسیم بندی دقیق نیست و نمی تواند مشخصات لوله های مختلف کاربرد آنها را بیان کند.

ب- موارد مصرف پروفیل ها

1- بخش اعظمی از پروفیل ها به منظور ساختن در و پنجره های آهنی به کار می روند. این پروفیل ها که به صورت گروهی از شماره 1 تا 7 (از لحاظ اندازه و مشخصات) تقسیم بندی شده اند می توانند در ساخت پنجره ها و چهارچوب آنها مورد استفاده قرار بگیرند.

2- پروفیل های مربع و مستطیل با مقاطع کوچک به عنوان نرده های فلزی برای در و پنجره منازل، کناره راه پله ها و همچنین نرده کشی اطراف دیوارهای کارخانجات و زمین های محصور شده و نرده پیاده روها و خیابان ها به کار می روند.

3- پروفیل های مربع و مستطیل با مقاطع بزرگتر که معروف به ستونی می باشند موارد استفاده متعددی در صنعت و ساختمان سازی دارند این پروفیل ها که در مقاطع مربع از 60*60 میلی متر تا 270*270 میلی متر و در مقطع مستطیل از 40*100 میلی متر تا 135*300 میلی متر ساخته می شوند و ضخامت آنها از 5/2 تا 8 میلی متر می باشند می توانند در ساختن ستون و اسکلت فلزی ساختمانها به کار روند. همچنین اگر این پروفیل ها با مشخصات فیزیکی قابل اطمینانی ساخته شوند می توانند در ساختن شاسی تریلرها و نفت کش ها استفاده شوند.

4- از پروفیل های قوطی مربع و مربع مستطیل در صنایع خودروسازی نیز استفاده می شود.

5- از پروفیل های قوطی مربع در ساختن پایه میز و صندلی نیز استفاده می گردد.

6- پروفیل هایی که به صورت Z تهیه می شوند اکثراً برای پوشش سقف سوله ها به کار می روند.

7- پروفیل های نبشی و ناودانی با روش نورد سرد نیز تولید می شوند. پروفیل نبشی از بال 20 تا 50 میلی متر و پروفیل های ناودانی 10، 12، 18 در این دسته از محصولات قرار می گیرند. از پروفیل های نبشی می توان در ساختن چهارچوب درهای بزرگ آهنی و انواع قالب های فلزی به کار رفته در ماشین آلات استفاده کرد. ناودانی های کوچک در مواردی نظیر در کرکره ای مغازه ها به کار می روند.

فرآیند تولید لوله و پروفیل فولادی

قوطی پروفیل صنعتی یا اصطلاحا پروفیل سنگین مقطعی است فولادی با ضخامت

بیشتر نسبت به قوطی و پروفیل های معمولی که در ساختمان سازی، برج سازی،

ماشین سازی و پروژه های عمرانی و سدسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

از دیگر کاربردهای این نوع پروفیل می توان به ساخت سوله، کارخانه های تولیدی

ماشین آلات صنعتی، شاسی ماشین آلات ثابت، ستون دستگاه های متحمل وزن بالا و سایر موارد مشابه اشاره کرد.

پروفیل صنعتی

پروفیل صنعتی در شاخه های با طول ۱۲متر و ابعاد متفاوتی تولید می شوند که از

بزرگترین آن ها می توان به پروفیل ۳۰۰*۲۰۰میلیمتر اشاره کرد.

همانطور که ذکر شد پروفیل صنعتی دارای ضخامت بالایی هستند. با این حال پروفیل

های موجود در ابعاد زیر موجود می باشند.

شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت برند در شهرک صنعتی غیردولتی صنایع پروفیل مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متما

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مشاوره ثبتی شما
عاشقعاشق
مشاوره ثبتی شما

مراحل اخذ کد اقتصادی در کرج با انجام

 لینک

مراحل اخذ کد اقتصادی در کرج

با انجام امور مربوط به مراحل اخذ کد اقتصادی میتوانید در امور مالیاتی خود پیشرفت کنید بعد از ثبت شرکت شما باید نسبت به اخذ کد اقتصادی در کرج خود اقدام کنید اخذ کد اقتصادی در کرج مزایای بیشماری برای شما دارد و شما را در اخذ کارت بازرگانی، کسب مجوز برای فعالیت های تجاری،پرداخت مالیات یاری می کند

هر شرکتی برای قانونی شدن خود حتما لازم دارد تا مراحل اخذ کد اقتصادی در کرج را انجام دهد و پس از تهیه مدارک اخذ کد اقتصادی در کرج باید مراحل اخذ کد اقتصادی در کرج را انجام دهد و هر شرکت یا موسسه ای باید پس از اخذ کد اقتصادی در کرج این کد را روی فاکتور های خرید و فروش خود درج کند.هر شرکتی پس از اینکه به ثبت رسید باید حتما 2 ماه پس از ثبت برای اخذ کد اقتصادی در کرج خود اقدام کند.با اخذ کد اقتصادی در کرج از تلاشهای ناسالم جلوگیری می شود.امروزه کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که مشغول به فعالیت اقتصادی می باشند می بایست جهت کلیه فعالیت های اقتصادی و مالی تجاری خود شماره و کد انحصاری دریافت نمایند که کد اقتصادی نامیده می شود و از طرف سازمان امور مالیاتی تخصیص داده می شود و در پرونده مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی درج می گردد و برای کلیه افراد که حیطه اقتصادی فعالیت می نماید.هر شخص پس از ثبت شرکت باید مراحل اخذ کد اقتصادی در کرج خود را طی کند.

موسسه ی حقوقی تکسفیر میتواند مراحل اخذ کد اقتصادی در کرج را برای شما به نحو احسنت به پایان برساند

اخذ کد اقتصادی در کرج بعد از ثبت شرکت و ثبت برند از اهمیت بسیاری برخوردار است .اخذ کد اقتصادی در کرج اجباری می باشد و کلیه اشخاص حقیقی و شراکت ها می بایست کد اقتصادی را اخذ و دریافت نمایند .از جمله مناسباتی که می بایست جهت ورود به آنها و یا شرکت در آنها شماره اقتصادی داشت می توان به انواع مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی اشاره نمود .

موسسه ی حقوقی تکسفیر میتواند مراحل اخذ کد اقتصادی در کرج را برای شما به نحو احسنت به پایان برساند

کد اقتصادی در واقع لازمه ورود به این مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی می باشد و افرادی که فاقد ثبت شرکت و کد اقتصادی می باشند نمی توانند در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی شرکت نمایند .

جهت اخذ کارت بازرگانی نیز می بایست کد اقتصادی داشت و کد اقتصادی در این امر کارت بازرگانی نیز راه گشا می باشد

صادر کردن کلیه فاکتور های رسمی نیز مستلزم کد اقتصادی می باشد ،

کد اقتصادی هایی که امروز مرسوم می باشد به صورت موقت می باشد و کد اقتصادی موقت نامیده می شود که متشکل از 12 رقمی می باشد یا به اصطلاح کد اقتصادی 12 رقمی نامیده می شود .

در حال حاضر به دلیل مشکلات اساسی و سیستمی که در سیستم مالیاتی کشور وجود دارد ، کد اقتصادی 16 رقمی کارایی می یابد .کد اقتصادی جدید که همان کد اقتصادی 16 رقمی می باشد طی مراحلی بعد از کد اقتصادی 12 رقمی اخذ می گردد .

موسسه ی حقوقی تکسفیر میتواند مراحل اخذ کد اقتصادی در کرج را برای شما به نحو احسنت به پایان برساند

مدارک مورد نیاز جهت اخذ کد اقتصادی در کرج (حقوقی)

1- دریافت و اخذ دفترچه مودیان مالیاتی و تکمیل موارد متعدد مذکور در دفترچه مالیاتی ( معمولا دفترچه از قسمت و واد اطلاعات اداره مالیاتی اخذ می گردد )

2- دریافت و اخذ فرم های مرتبط از واحد مربوطه در اداره مالیاتی و تکمیل و امضاء فرم ها .

3- کپی و کپی برابر اصل مدارک هویتی اعم از کارت ملی، شناسنامه تمامی اعضاء موسس و هیئت مدیره .

4- کپی کلیه مدارک شرکت اعم از آگهی تاسیس شرکت و آگهی تغییرات ثبتی و صورتجلسات

5- کپی اساسامه شرکت( معموا 2 سری کپی ارائه گردد)

6- کپی شرکت نامه و تقاضانامه شرکت ( مخصوص شرکت با مسئولیت محدود ،شرکت تضامنی، نسبی، مختلط و موسسات ) کپی اظهارنامه ( مخصوص شرکت های سهامی اعم از شرکت سهامی خاص و عام و بعضی موسسات)

7- کپی آگهی های تغییرات و صورتجلسات شرکت و نیز آگهی روزنامه رسمی تاسیس

8- در صورت وجود کپی مجوز ها اعم از جواز،جواز تولید، واز پخش ، پروانه بهره برداری ،پروانه کسب و ..

9- کپی سند مالکیت اعم از سند قطعی ، مبایعه نامه ، بنچاق، سرقفلی و یا اجاره نامه اعم از دفتر خانه ای و یا اتحادیه ای ( املاکی)

10- نامه درخواست کد اقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی

11- نامه شروع فعالیت و یا عدم فعالیت شرکت در سر برگ شرکت ممهور به مهر شرکت

12- پروانه حق التمبر سرمایه شرکت

13- گواهی امضاء اشخاص صاحبان امضاء مجاز

14- ممکن است بنابر مقتضی زمانی و بخشنامه های اداره مالیات تعداد کپی ها و مدارک لازمه متغیر گردد.

هزینه انجام مراحل اخذ کد اقتصادی در کرج

هزینه انجام مراحل اخذ کد اقتصادی در کرج در موسسه ی حقوقی تکسفیر به صرفه میباشد برای هزینه اخذ کد اقتصادی در کرج خود اصلا نگران نباشید زیرا که موسسه ی حقوقی تکسفیر با صداقت خود شما را در کلیه مراحل اخذ کد اقتصادی در کرج شما را یاری میکند و در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به هدفتان میرساند و با یک بار هزینه اخذ کد اقتصادی در کرج از مزایای بیشمار اخذ کد اقتصادی در کرج بهره مند خواهید شد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مشاوره ثبتی شما
عاشقعاشق
مشاوره ثبتی شما

هزینه اخذ کد اقتصادی با پرداخت هزینه اخذ

 لینک

هزینه اخذ کد اقتصادی

با پرداخت هزینه اخذ کد اقتصادی میتوانید در امور کاری و مالیاتی خود پیشرفت کنید موسسه ی حقوقی تکسفیر با به صرفه ترین هزینه شما را به هدفتان میرساند

کد اقتصادی چیست

یک کد منحصر به فردی است که سازمان امور مالیاتی پس از طی مراحل خاصی به فعالان اقتصادی داده می شود و شماره شناسایی این افراد در سازمان امور مالیاتی می باشد. کد اقتصادی در واقع یک کد اجباری است که باید برای امور مهم تجاری نظیر گرفتن کارت بازرگانی، شرکت در مناقصات و مزایده ها، اخذ قرار داد با شرکت های دولتی، و صادر کردن فاکتور و حتی باز کردن حساب در بانک وجود داشته باشد

کد اقتصادی قدیم شامل ۱۲رقم می باشد و با عدد ۴شروع می شود. به دلیل مشکلات موجود در سیستم مالیاتی کشور، سیستم جامع مالیاتی راه اندازی شد که تا حدودی باعث بهبود در سیستم مالیاتی و دریافت مالیات و شفاف سازی فعالیت های اقتصادی شده است. به دلیل عدم کارایی کد اقتصادی فعلی در سیستم جامع مالیاتی، نیاز به اخذ کد اقتصادی جدید می باشد که مراحل دریافت هر یک در زیر شرح داده می شود:

مراحل اخذ کد اقتصادی ۱۲رقمی

برای دریافت این کد اقتصادی باید تا ۲ماه پس از ثبت شرکت و یا دریافت کارت بازرگانی و یا مدارک فعالیت، با داشتن معرفی نامه و یا وکالت نامه به اداره دارایی مستقر در محدوده فعالیت مراجعه نمایید و نسبت به تعیین حوزه مالیاتی خود و اخذ کد اقتصادی اقدام نمایید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ کد اقتصادی ۱۲رقمی

* کپی پروانه بهره برداری یا مجوز تاسیس (در صورت موجود بودن)

*دریافت دفترچه و تکمیل آنها (واحد اطلاعات و خدمات اداره دارائی)

* دریافت فرمهای مربوطه و تکمیل آنها (واحد ثبت و شناسائی اداره دارائی)

* کپی از اظهارنامه شرکت (و یا شرکتنامه و تقاضانامه در شرکت‏های غیر سهامی)

* کپی آگهی روزنامه رسمی و تغییرات آن

* کپی سند مالکیت اقامتگاه قانونی شرکت که در آگهی تاسیس قید گردیده و در صورت استیجاری بودن، کپی قرارداد اجاره که به تایید واحد مالیاتی محل وقوع ملک رسیده باشد.

* نامه شروع و یا عدم شروع به فعالیت شرکت و کپی آن بعد از ثبت در دبیرخانه

* پرداخت مالیات حق تمبر به اداره دارائی

*کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضای هیئت مدیره

* کپی آگهی تاسیس شرکت و تغییرات ثبتی ۲نسخه

*کپی اساسنامه شرکت

مدارک اصلی اخذ کد اقتصادی :

*کپی اساسنامه شرکت

*کپی از اظهارنامه شرکت (و یا شرکتنامه و تقاضانامه در شرکت‏های غیر سهامی)

*کپی آگهی روزنامه رسمی و تغییرات آن

*کپی پروانه بهره برداری یا مجوز تاسیس (در صورت موجود بودن)

*کپی سند مالکیت اقامتگاه قانونی شرکت که در آگهی تاسیس قید گردیده و در صورت استیجاری بودن، کپی قرارداد اجاره که به تایید واحد مالیاتی محل وقوع ملک رسیده باشد.

*نامه شروع و یا عدم شروع به فعالیت شرکت و کپی آن بعد از ثبت در دبیرخانه

*پرداخت مالیات حق تمبر به اداره دارائی

*دریافت دفترچه و تکمیل آنها (واحد اطلاعات و خدمات اداره دارائی)

*دریافت فرمهای مربوطه و تکمیل آنها (واحد ثبت و شناسائی اداره دارائی)

*کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضای هیئت مدیره

*کپی آگهی تاسیس شرکت و تغییرات ثبتی (2 نسخه)

مراحل اخذ کد اقتصادی ۱۲رقمی

برای اخذ کد اقتصادی باید ۲ماه بعد از ثبت شرکت و اخذ کارت بازرگانی با داشتن معرفی‌نامه یا وکالتنامه به اداره‌ی دارایی محل فعالیت خود مراجعه و نسبت به اخذ کد اقتصادی و تعیین حوزه‌ی مالیاتی اقدام کنید. مدارک مورد نیاز عبارتند از:

دریافت و تکمیل دفترچه از خدمات اداره‌ی دارایی؛

دریافت فرم‌های مربوطه و تکمیل آنها (واحد ثبت و شناسایی اداره‌ی دارایی)؛

کپی شناسنامه و کپی کارت ملی همه‌ی اعضای هیئت مدیره؛

آگهی تأسیس شرکت و تغییرات ثبتی در دو نسخه؛

کپی اساسنامه‌ی شرکت؛

کپی اظهارنامه یا شرکتنامه و تقاضانامه در شرکت‌های غیر سهامی؛

کپی آگهی روزنامه رسمی و تغییرات آن؛

کپی پروانه‌ی بهره‌برداری یا مجوز تأسیس در صورت موجود بودن؛

کپی سند مالکیت اقامتگاه قانونی شرکت که در آگهی تأسیس قید گردیده در صورت استیجاری بودن کپی قرارداد اجاره که به تأیید واحد مالیاتی محل وقوع ملک رسیده باشد؛

نامه‌ی شروع یا عدم شروع به فعالیت و کپی آن بعد از ثبت دبیرخانه؛

پرداخت مالیات حق تمبر به اداره‌ی دارایی؛

مراحل اخذ کد اقتصادی جدید:

این کد با کد ۱۲رقمی که در حال حاضر توسط اداره امور مالیاتی ارائه می شود متفاوت است.

برای ثبت نام و اخذ کد اقتصادی جدید باید مراحل زیر طی شود:

مرحله 1)مراجعه به سایت سازمان امور مالیاتی به آدرس www.tax.gov.ir

مرحله 2)انتخاب گزینه “ثبت نام الکترونیکی شماره اقتصادی” از منوی سمت راست صفحه نمایش داده شده و کلیک بر روی متن “ورود به سامانه”

مرحله 3)انتخاب گزینه “سامانه پیش ثبت نام کد اقتصادی” از صفحه نمایش داده شده

مرحله 4)وارد کردن اطلاعات اولیه درخواست شده در سایت و ذخیره آن ها

مرحله 5)پس از انجام مراحل فوق در صورتی که آدرس و کد پستی و اطلاعات خود را به صورت صحیح اعلام کرده باشید پس از چند روز، پاکت مربوط به نام کاربری و رمز ورود توسط سازمان امور مالیاتی برای شما ارسال می گردد.

مرحله 6)پس از دریافت پاکت فوق باید مجددا مراحل ۱و ۲را تکرار و بعد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید