لحظه  بروز رسانی 
hadi
آروم و عادیآروم و عادی
hadi

معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه:

 لینک
معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه:

معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه:
کارت سوخت جدید ثبت کنندگان کارت بانکی بزودی از طریق پست تحویل داده می شود

معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: کسانی از طریق «سامانه دولت همراه» کارت بانکی معرفی کرده بودند تا به جای کارت سوخت استفاده کنند، برای آنها کارت سوخت صادر شده و به زودی به درب منازلشان ارسال می شود.

به گزارش آدلین نیوز، محمود حسن زاده -معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه- در جلسه توجیهی عرضه بنزین با کارت سوخت شخصی در جمع جایگاه داران عرضه سوخت گفت: استفاده از کارت سوخت هوشمند از قاچاق سوخت و سوء استفاده از آن جلوگیری می کند.

وی از دارندگان کارت سوخت شخصی بنزین خواست تا ۲۰ مرداد ماه حتماً یکبار با کارت سوخت خودروی شخصی خود سوختگیری نمایند.

معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در خصوص مسائل احتمالی اجرای این طرح گفت: در ابتدای اجرای این طرح، امکان عرضه سوخت با کارت جایگاه دار برای کسانی که هنوز کارت سوخت ثبت نام نکرده اند یا کارت سوخت را همراه خود ندارند، وجود دارد اما با اعمال محدودیت در کمیت بنزین سوخت به راننده عرضه می‌شود و به مرور این محدودیت بیشتر می شود تا اینکه همه کارت سوختشان را تهیه یا فعال و از آن استفاده کنند.

رئیس ناحیه مرکزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ارومیه نیز در جمع جایگاه داران ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و همراهی مالکین مجاری عرضه گفت:اپراتور جایگاهها نقش بسیار مهمی در اطلاع رسانی اجرای طرح های سامانه هوشمند سوخت دارند.

رحمت حاجی زاده با بیان مطلب فوق افزود: مالکین جایگاه ها در این فرصت کم، جلسات متعددی با اپراتورها و کارگران جایگاه ها برگزار کنند و بسته اطلاع رسانی روابط عمومی را در ارتباط با اجرای طرح الزام استفاده از کارت سوخت شخصی را مطالعه و به نحو مقتضی به پرسشهای احتمالی رانندگان پاسخ دهند.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با بیان اینکه رمز اولیه کارت های سوخت جدید ۴ رقم شماره ملی فرد صاحب کارت است، تصریح کرد: اگر کسی رمز کارت سوخت را فراموش کرده باشد، می‌تواند با در دست داشتن مدارک خودرو و کارت ملی به ادارات تابعه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه مستقر در شهرستان ها مراجعه و یا از طریق تماس با شماره ۰۹۶۲۷ راهنمایی های لازم را برای دریافت آدرس مراکز رمزگشایی کارت سوخت دریافت کنند.

ناصر مقدسی افزود: بسته اطلاع رسانی طرح الزام برای استفاده کارت سوخت شخصی در اختیار همه مالکین جایگاهها قرار گرفته و جایگاهداران می توانند در محل جایگاه علاوه بر پوستر و بنر طرح مذکور نسبت به اطلاع رسانی دقیق و جامع تر اقدام کنند.

در این جلسه توجیهی مدیرعامل یکی از شرکتهای برند و انجمن صنفی جایگاه داران و همچنین رئیس سامانه هوشمند سوخت منطقه از دیگر سخنرانان بودند و در پایان جلسه به پرسش های جایگاه داران پاسخ لازم داده شد.


http://adlinnews.ir/?p=1783

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
hadi
آروم و عادیآروم و عادی
hadi

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی: قالیباف قصد ندارد از

 لینک
دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی: قالیباف قصد ندارد از

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی:
قالیباف قصد ندارد از جریان اصولگرایی خارج شود
سید محمد حسینی گفت: تا کنون موضع گیری خاصی که نشان دهنده خروج قالیباف از بدنه اصولگرایی باشد را ندیده ایم.

به گزارش آدلین نیوز، سید محمد حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا در انتخابات مجلس شورای اسلامی که اواخر سال جاری برگزاری می شود، اصولگرایان می توانند به وحدت نظر برسند؟ گفت: ضرورت وحدت و ائتلاف در جریان اصولگرایی امروز بر همه نمایان شده و همه گروه ها بر آن تاکید دارند.

وی افزود: امروز و با مشاهده شرایط سیاسی کشور و انتقادهای جدی مردم نسبت به نحوه مدیریت ها، هر عقل سلیمی می پذیرد که اگر دچار تفرقه و تشتت و چند پارچگی شویم، به طور قطع در انتخابات آتی مجلس با مشکل مواجه می شویم.

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی تصریح کرد: اصولگرایان در سال ۹۴ نیز با این مشکل روبرو شدند. در آن دوره نیز شاهد بودیم که اختلاف نظرها و عدم رسیدن به وحدت، موجب شد تا در بسیاری از حوزه ها نامزدهای انقلابی نتوانند اکثریت آرا را کسب کنند.

حسینی گفت: در آن دوره و برای حوزه ای که تنها یک نماینده می خواست، ۳ یا ۴ نیروی انقلابی بودند و معلوم بود که در این رقابت و به دنبال شکسته شدن آرا، رقیب موفق می شود.

وی بیان داشت: به هر حال امروز از گذشته درس گرفته ایم و همه به این امر واقف شده اند که باید برای رسیدن به وحدت و ائتلاف، هماهنگی های لازم صورت گیرد.

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در پاسخ به این پرسش که چه اقداماتی تاکنون در راستای وحدت اصولگرایان برای انتخابات مجلس انجام شده است؟ گفت: هم اکنون در استان ها، گروه های انقلابی فعالیت خوبی را در دستور کار قرار داده و در حال ارزیابی عملکرد نمایندگان فعلی و برنامه نامزدهای احتمالی هستند. در نهایت قرار است که بر اساس یک ساز و کاری که به زودی تعریف می شود، به عنوان مثال با انجام نظرسنجی، نامزد واحدی که از میان نیروهای انقلاب که دارای برنامه و کارنامه قابل قبولی باشد، به مردم معرفی شود.

حسینی در خصوص اظهارات جدید محمدباقر قالیباف مبنی بر ضرورت راه اندازی جریان نواصولگرایی و اینکه آیا این جریان به دنبال خروج از بدنه اصولگرایی است نیز گفت: تا این لحظه آقای قالیباف همراهی خوبی با دیگر دوستان اصولگرا دارد و تلاش می کند تا به یک ائتلاف فراگیر دست پیدا کنیم.

وی افزود: تا کنون موضع گیری خاصی که نشان دهنده خروج قالیباف از بدنه اصولگرایی باشد را ندیده ایم.

وی تاکید دارد که باید از نیروهای جوان انقلابی بیشتر استفاده شود که با این موضع کسی مخالفتی نداشته و تاکید داریم که حتما باید از نیروهای جوان به صورت ویژه استفاده شود.

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی تاکید کرد: بنابراین تصور نمی کنم که قالیباف به دنبال راه جدایی از جریان اصولگرایی باشد.

حسینی درباره دیدگاه های نیروهای جبهه پایداری در خصوص دست یابی به وحدت در میان اصولگرایان نیز گفت: با این جریان نیز گفتگوهایی انجام شده و گفتگوها ادامه دارد تا بتوانیم شاهد وحدت در میان اصولگرایان باشیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
hadi
آروم و عادیآروم و عادی
hadi

مدیر امور آب و فاضلاب شهری ارومیه تصریح کرد؛ کاهش

 لینک
مدیر امور آب و فاضلاب شهری ارومیه تصریح کرد؛ کاهش

مدیر امور آب و فاضلاب شهری ارومیه تصریح کرد؛
کاهش ۵۰ درصدی مصرف آب با استفاده از دستگاه های کاهنده مصرف
مدیر امور آب و فاضلاب شهری ارومیه گفت: استفاده از تجهیزات کاهنده مصرف آب، میزان مصرف آب را می تواند تا ۵۰ درصد کاهش دهد.

به گزارش آدلین نیوز، سیدپور -مدیر امور آب و فاضلاب شهری ارومیه- با اعلام مطلب فوق در ادامه افزود: امروز مردم با توجه به دسترسی به منابع مختلف از طریق اینترنت آگاهی کامل از روش های صرفه جویی دارند و می دانند که صرفه جویی در مصرف آب یک وظیفه همگانی است و مربوط به یک شخص و یا ارگان خاص نیست؛ مردم عزیز در جریان هستند که سه چهارم کره زمین از آب تشکیل شده است و فقط مجدد تاکید میکنم فقط ۳ درصد از این آب ها، آب شیرین و قابل شرب می باشد که از این میزان نیز یک درصد آن به صورت آب های جاری و دو درصد آن به صورت آب های زیرزمینی می باشد که برای استخراج آب های زیرزمینی هزینه های زیادی صرف می شود.

وی یادآور شد: با یک حرکت کوچک می توان قدم بسیار مهمی در راستای کاهش و بهینه سازی مصرف آب برداشت، فرض کنید هر خانواده که به طور میانگین شامل سه نفر می باشد روزانه فقط ۲۰ لیتر در مصرف آب صرفه جویی کنند آنگاه میشود سالیانه به طور متوسط ۱ میلیون و ۳۸۷ هزار مترمکعب مصرف آب را کاهش داد.

این مقام مسئول اظهار داشت: استفاده از تجهیزات کاهنده مصرف آب، میزان مصرف آب را میتواند تا ۵۰ درصد کاهش دهد و نیازی به تعویض شیرآلات نیست، فقط کافیست سرشیرآلات تعویض شود.

مدیر امور آب و فاضلاب ارومیه در ادامه در خصوص روشهای صرفه جویی ابراز داشت: بایستی لوله های آب منازل را به صورت دوره ای بررسی کرده و در صورت وجود نشتی آنها را رفع کنیم؛ با رفع نشتی شیرآلات از هدر رفت متوسط ۱۰ لیتر آب در شبانه روز جلوگیری می شود و همچنین می تواند ۵ درصد مصرف آب خانوار را کاهش دهد.

مهندس سیدپور افزود: در استحمام به مدت ۱۵ دقیقه، معادل ۲۷۰ لیتر آب مصرف می شود، کاهش مدت زمان استحمام می تواند سهم بسزایی در کاهش میزان مصرف آب داشته باشد، همچنین آبیاری درختان و باغچه ها را در ساعات خنک تر انجام دهیم مثلاً صبح زود و یا آخر شب تا از اتلاف و بخار آب جلوگیری شود.

این مقام مسئول در خصوص سوالی درباره پروژه های در حال اجرای امور آب و فاضلاب شهری ارومیه خاطرنشان کرد: در حال حاضر پروژه احداث شبکه فاضلاب شهری در خیابان های شهید بهشتی، بدیعی، کوهنورد، صمدزاده، استادان و سایر نقاط شهر اجرا می شود و با اتمام این پروژه ها شاهد افزایش جمعیت تحت پوشش شبکه دفع فاضلاب شهری خواهیم بود.

مشاهده همه ی 1 نظر
hadi
آروم و عادیآروم و عادی
hadi

شهردار ارومیه در برنامه زنده رادیویی شهریمیز: حضور تیم باشگاهی

 لینک
شهردار ارومیه در برنامه زنده رادیویی شهریمیز: حضور تیم باشگاهی

شهردار ارومیه در برنامه زنده رادیویی شهریمیز:
حضور تیم باشگاهی والیبال در لیگ برتر خواسته اصلی شهروندان ارومیه ای است

شهردار ارومیه گفت: حضور تیم باشگاهی قدرتمند والیبال از ارومیه در لیگ برتر خواسته اصلی شهروندان ارومیه ای است.

به گزارش آدلین نیوز، محمد حضرت پور در برنامه زنده رادیویی «شهریمیز» صدای آذربایجان غربی با اشاره به اجرای پروژه های عمرانی در شهر همچون آسفالت معابر، عنوان کرد: بر اساس اولویت های امسال، آسفالت رویه و آسفالت معابر خاکی به صورت جهادی و انقلابی از منطقه دو شهر ارومیه آغاز شده است.

شهردار ارومیه با اشاره به غنی سازی اوقات فراغت جوانان در ایام تابستان بیان کرد: رسالت اصلی شهرداری ارومیه ایجاد فراغت برای جوانان است و دریاچه ارومیه بزرگترین ظرفیت برای غنی سازی اوقات فراغت است.

این مقام مسئول عنوان کرد: با مشارکت تمام ارگان های اجرایی و استفاده از ظرفیت های سالن های ورزشی و فرهنگسرا ها و همچنین برگزاری جشنواره مختلف برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان تلاش کنیم تا در سایه این اقدامات جوانان را از آسیب های اجتماعی دور نگه داریم.

حضرت پور با بیان اینکه برگزاری جشنوارهای مختلف در شهر ارومیه بهانه ای برای پر کردن اوقات و فراغت جوانان و معرفی ظرفیت های فراوان ارومیه است، اظهار داشت: در سایه برگزاری جشنواره هایی چون جشنواره میوه، شاهد توسعه در این بخش از کشاورزی هستیم بطوری که اکنون به طور متوسط روزانه بیش از ۱۰۰ تن میوه هسته دار از مرز تمرچین به خارج از کشورصادر می شود.

وی با بیان اینکه ورزش والیبال بهترین ظرفیت برای معرفی شهر ارومیه است، عنوان کرد: رسیدن تیم ملی والیبال به جمع شش تیم برتر در مسابقات لیگ جهانی والیبال در سایه تشویق و شور وصف ناپذیر هواداران در ارومیه رقم خورد.

شهردار ارومیه با اشاره به تیم والیبال شهرداری ارومیه بیان کرد: حضور تیم والیبال در لیگ برتر خواسته اصلی شهروندان ارومیه ای است و امسال تیم را طبق خواسته جوانان و با حمایت شورای شهر با بهترین بازیکنان بستیم و امید است این تیم با حمایت مردم در سکوی قهرمانی بایستد.

وی در پایان، اتمام باند رفت تقاطع غیر همسطح آذربایجان، برگزاری جشنواره های مختلف، بازگشایی کمربندی دوم تا جاده انهر را از اولویت های مدیریت شهری تا پایان شهریور و امسال عنوان کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
امیرعلی
مو قشنگمو قشنگ
امیرعلی

يه روز يه تركه .یه روز یه ترکه باعث ميشه ورزش

يه روز يه تركه ..{-29-}
یه روز یه ترکه باعث ميشه ورزش ايران و آسيارو به اسم اون بشناسن:
علی دایی!
16881_385.jpg
یه روز یه ترکه نابغه والیبال جهان میشه:
کاپیتان سعید معروف!
marof-6.jpg
یه روز يه تركه بوئينگ ٧٢٧ رو بدون چرخ دماغه بسلامت فرود آورد:
كاپيتان شهبازى!
یه روز یه ترکه ميره جبهه،بعد يه مدت فرمانده ميشه،وقتى بهش ميگن برادرت شهيد شده و سمت عراقيها مونده،اجازه بده بريم بياريمش،
ميگه كدوم برادرم؟
اينجا همه برادرهای من هستن!
اون تركه بعداً خودشم به خيل برادرهاى شهيدش پیوست:
شهید باکری!
Mehdi_Bakeri_1.jpg
یه روز يه تركه اولين عمل جراحی قلب و كليه رو تو ايران انجام داد و جايزه بهترين پزشک دنیارو گرفت:
پروفسور جواد هيئت!
یه روز يه تركه اولين دانشگاه هفت زبانه ی دنیارو راه انداخت:
ربع رشيدى!
یه روز يه تركه لباساشو تو سرماى آذربايجان وخطر برخورد قطار، آتش زد تا قطارى با مسافرهاش سالم بمونن:
دهقان فداكار!
یه روز يه تركه اولين بار مدرسه ای براى لال ها و كرهای ایران بنيانگذارى كرد:
باغچه بان!
Jabbar%20e%20Baghcheban.jpg
یه روز يه تركه:
بابک خرمدین بود!
%D8%A8%D8%A7%D8%A8%DA%A9-%D8%AE%D8%B1%D9
شهريار بود!
ستارخان بود!
250px-Sattar_Khan_Portriat.jpg
باقرخان بود!
78073_727.jpg
که براى هميشه مرد بودن!

تقدیم به همه هموطنای ترک زبان ایران زمین!{-72-}

مشاهده همه ی 11 نظر
hadi
آروم و عادیآروم و عادی
hadi

با سلام من كه هوادارتون شدم منتظرم بهم سر بزنين و

با سلام
من كه هوادارتون شدم
منتظرم بهم سر بزنين و قابل دونستين هوادارم شين
ممنون

مشاهده همه ی 1 نظر
پاسخگوی سوالات
مهربونمهربون
پاسخگوی سوالات

1415901648773308.jpg
پناه بر خدامشاهده همه ی 94 نظر
arman***jon
ناراحتناراحت
arman***jon

ﺭﺍﺣﺖ ﻧﻮﺷﺘﯿﻢ : « ﺑﺎﺑﺎ ﻧﺎﻥ ﺩﺍﺩ » ! ﺑﯽ

81208704035462630271.jpg

ﺭﺍﺣﺖ ﻧﻮﺷﺘﯿﻢ : « ﺑﺎﺑﺎ ﻧﺎﻥ ﺩﺍﺩ » !

ﺑﯽ ﺁﻧﮑﻪ ﺑﺪﺍﻧﯿﻢ ﺑﺎﺑﺎ ﭼﻪ ﺳﺨﺖ ، ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺎﻥ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺍﻧﯿﺶ ﺭﺍ ﺩﺍﺩ !

ﺑــﻪ ﺍﻓـﺘـﺨــﺎﺭ ﻫـﻤـﻪ ﭘــــﺪﺭﺍ ... ♥{-35-}{-35-}{-35-}{-35-}{-35-}

مشاهده همه ی 3 نظر