لحظه  بروز رسانی 
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)

مهاجرت به استرالیا - بررسی مشاغل قابل قبول جهت مهاجرت کاری

مهاجرت به استرالیا - بررسی مشاغل قابل قبول جهت مهاجرت کاری به استرالیا (بخش دوم)

1)آَشنایی با شغل آمارشناس /آمارگر (Statistician) جهت مهاجرت به استرالیا

آمارشناس (آمارگر) ها در بسیاری از مناطق و ایالت های استرالیا فعالیت می کنند. در مقایسه با دیگر ایالت های استرالیا، تعداد آنها در قلمرو پایتخت استرالیا (کانبرا) به نسبت بیشتر است. 72 درصد فعالیت آنها به صورت تمام وقت می باشد. این در صورتی است که میزان درصد استاندارد و متوسط، 66 درصد بیان شده است. خانم ها، 52 درصد از جمعیت آمارشناس (آمارگر) ها را در استرالیا تشکیل می دهند.
1-1) سازمان ارزیابی کننده مدارک جهت مهاجرت به استرالیا:

برای مهاجرت به استرالیا با رشته آمار، مدارک تحصیلی و سوابق شغلی شما زیر نظر سازمان VETASSESS ارزیابی میشوند.
1-2)رشته های تحصیلی مرتبط جهت مهاجرت به استرالیا:

متقاضیان مهاجرت به استرالیا در صورتیکه دارای تحصیلات آکادمیک در رشته ی آمار، ریاضی و اقتصاد باشند، می توانند برای این کد شغلی اقدام کنند.
2) آشنایی با شغل فیزیکدان (PHYSICIST ) برای مهاجرت به استرالیا

تعداد فیزیکدانان در پایتخت استرالیا (کانبرا) و استرالیا جنوبی (آدلاید) به نسبت بیش تر است. 88 درصد فعالیت فیزیکدانان به صورت تمام وقت می باشد. این در صورتی است که میزان درصد استاندارد و متوسط، 66 درصد بیان شده است.
2-1) سازمان ارزیابی کننده مدارک جهت مهاجرت به استرالیا:

برای مهاجرت به استرالیا با رشته فیزیک زیر نظر سازمان VETASSESS ارزیابی می شوید. بیشتر ارزیابی های این سازمان شامل کدهایی است که زیر مجموعه ی گروه های C,B,A می باشند. PHYSICIST زیر مجوعه ی گروهA است.
2-2) رشته های تحصیلی مرتبط جهت مهاجرت به استرالیا:

متقاضیان مهاجرت به استرالیا در صورتیکه دارای تحصیلات آکادمیک در درشته های فیزیک، استروفیزیک، نانوتکنولوژی باشند، می توانند برای مهاجرت به استرالیا با این کد شغلی اقدام کنند.
3) آشنایی باشغل کارشناس زیست شناسی دریا (Marine Biologist) برای مهاجرت به استرالیا

کارشناسان زیست شناسی دریا در بسیاری از مناطق و ایالت های استرالیا فعالیت می کنند. در مقایسه با دیگر ایالت های استرالیا، تعداد انها در کوئینزلند (بریزبن)، استرالیای غربی (پرث) و تاسمانیا (هوبارت) به نسبت بیشتر است.

78 درصد فعالیت انها به صورت تمام وقت است. این در صورتی است که میزان درصد استاندارد و متوسط، 66 درصد بیان شده است. بازه ی زمانی 43 ساعت در هفته به صورت کار تمام وقت برای انها تلقی می شود. خانم ها، 40 درصد از جمعیت کارشناس های زیست شناسی دریا را در استرالیا تشکیل می دهند.
3-1) رشته های تحصیلی مرتبط جهت مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا با رشته زیست شناسی دریا باید دارای تحصیلات آکادمیک در رشته های زیست شناسی دریایی یا زیست محیطی، علوم دریایی، محیط زیست دریایی یا دیگر رشته های مرتبط باشید .
3-2) سازمان ارزیابی کننده مدارک جهت مهاجرت به استرالیا:

برای مهاجرت به استرالیا با رشته زیست شناسی دریا زیر نظر سازمان VETASSESS ارزیابی می شوید. Marine Biologist زیر مجموعه ی گروه A است.
3-3) وضعیت استخدام و کار کارشناس زیست شناسی دریا (به صورت درصدی) در استرالیا

کوئینزلند (بریزبن): 33.0 درصد

استرالیای غربی (پرث): 24.1 درصد

تاسمانیا (هوبارت): 12.4 درصد

نیوساوز ولز (سیدنی): 11.2 درصد

استرالیای جنوبی (آدلاید): 8.2 درصد

ویکتوریا (ملبورن): 7.0 درصد

قلمرو شمالی (داروین): 2.6 درصد

قلمرو پایتخت استرالیا (کانبرا): 1.7 درصد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)

مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش مهاجرت از

مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش

مهاجرت از طریق ورزش اصطلاحی است که برای مهاجرت ورزشکاران و یا مربیان ورزشی و یا داوران مسابقات ورزشی به کار میرود. امروزه کشور استرالیا برای متقاضیانی که تمایل دارند از طریق ورزش حرفه ای و یا داوری مسابقات ورزشی مهاجرت کنند، به دلیل شرایط مناسب اقامتی آن با اقبال گسترده ای روبرو شده است. ورزش در استرالیا از جمله فعالیت هایی است که به طور جدی در سطح عمومی دنبال می گردد و استرالیا هر ساله شاهد برگزاری بسیاری ار رویدادهای ورزشی بین المللی می باشد. متقاضیان ورود به استرالیا از طریق ورزش، مربی گری و یا داوری مسابقات می توانند از طریق روش های زیر اقدام نمایند.
http://www.uniquevisa.net/single/14...%D8%B4

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)

مهاجرت کاری به استرالیا - مهاجرت کاری به استرالیا

مهاجرت کاری به استرالیا - مهاجرت کاری به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزاهای کاری از جمله روشهای بسیار پر طرفدار برای مهاجرت به این کشور است. تنوع ویزاهای کاری استرالیا باعث شده است که متقاضیان انتخابهای متنوعی بر اساس شرایط خود برای مهاجرت به استرالیا داشته باشند.

در این مطلب قصد داریم به بررسی برخی از ویزاهای کاری استرالیا بپردازیم چنانچه شما نیز متقاضی مهاجرت به استرالیا با ویزای کار یا همان مهاجرت کاری به استرالیا هستید این مقاله را دنبال نمایید.

ویزاهای کاری متداول جهت مهاجرت به استرالیا یا مهاجرت کاری به استرالیا :

1-ویزای کار فارغ التحصیلان مهندسی از دانشگاه های امیرکبیر و تهران (ساب کلاس 476)

2-ویزای کار فارغ التحصیلان از دانشگاه های استرالیا (ساب کلاس 485)

3-ویزاهای تخصص و مهارت یا نیروی کار ماهر (ساب کلاسهای 189-190 و 491)

4-ویزای کار کمبود تخصص موقت (ساب کلاس 482)

5-ویزای کار مهارتی منطقه ای با اسپانسرشیپ کارفرما (ساب کلاس 494)

6-ویزای اقامت دائم با اسپانسرشیپ کارفرما در مناطق کم‌جمعیت ) ساب کلاس 187)

7-ویزای کار موقت برای افراد با تخصص ویژ] (ساب کلاس 400)

بررسی ویزای کار فارغ التحصیلان مهندسی از دانشگاه های امیرکبیر و تهران (ساب کلاس 476) برای مهاجرت به استرالیا:

چنانچه متقاضی مهاجرت به استرالیا کمتر از 31 سال سن داشته باشد و در یکی از رشته های مهندسی (مانند عمران، برق، شیمی و ...) از دانشگاه تهران یا امیر کبیر فارغ التحصیل شده باشد و بیش از دو سال از زمان فارغ التحصیلی وی نگذشته باشد میتواند از این ویزا برای مهاجرت به استرالیا استفاده نماید. این ویزا 18 ماهه بوده و داشتن حداقل آیلتس 6 (یا مدارک معادل آن) در آن اجباری است.

چنانچه متقاضی مهاجرت به استرالیا متاهل باشد همسر و فرزندان وی نیز این ویزا را دریافت مینمایند و امکان کار و تحصیل در استرالیا را خواهند داشت.

*مدت زمان دریافت ویزای 476 برای مهاجرت به استرالیا :

طبق آمار اداره مهاجرت استرالیا 90 درصد افراد در طی 17 ماه ویزای خود را دریافت مینماید.

*هزینه قانونی مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای 476 در سال 2020:

متقاضی اصلی مهاجرت به استرالیا: 405 دلار استرالیا

همسر وی:200 دلار استرالیا

هرفرزند زیر 18 سال: 100 دلار استرالیا

بررسی ویزای کار فارغ التحصیلان از استرالیا (ساب کلاس 485) برای مهاجرت به استرالیا:

اگر متقاضی مهاجرت به استرالیا سن زیر 50 سال داشته باشد و مدرک تحصیلی خود را از یکی از دانشگاه های استرالیا اخذ نموده باشد (به شرط آنکه طول دوره تحصیل حداقل 2 سال بوده باشد) و بیش از 6 ماه از فارغ التحصیلی وی نگذشته باشد میتواند از ساب کلاس 485 برای ماندن در استرالیا یا مهاجرت به استرالیا استفاده نماید.

*نکته: مدرک تحصیلی متقاضی مهاجرت به استرالیا با ویزای 485 حتما باید در لیست دوره های رجیستر شده CRICOS وجود داشته باشد

این ویزا دارای دو شاخه است:

:Graduate Work stream

مدت این نوع از ویزای 485 هجده ماه میباشد

:Post-Study Work stream

مدتمدت زمان اعتبار این ویزا متغیر است و به این اقامت متغیر است و به بالاترین مدرک تحصیلی متقاضی مهاجرت به استرالیا بستگی دارد

-مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد (طولانی مدت): ۲ سال

- مدرک کارشناسی ارشد پژوهش‌محور: ۳ سال

-مدرک دکتری: ۴ سال

*مدت زمان دریافت ویزای 485 -نوع Graduate Work Streamبرای مهاجرت به استرالیا :

طبق آمار اداره مهاجرت استرالیا 90 درصد افراد در طی 5 ماه ویزای خود را دریافت مینماید.

*مدت زمان دریافت ویزای 485 -نوع Post-Graduate Work Streamبرای مهاجرت به استرالیا :

طبق آمار اداره مهاجرت استرالیا 90 درصد افراد در طی 3 ماه ویزای خود را دریافت مینماید.

هزینه قانونی مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای 485 در سال 2020:

متقاضی اصلی مهاجرت به استرالیا: 1650 دلار استرالیا

همسر وی:825 دلار استرالیا

هرفرزند زیر 18 سال: 415 دلار استرالیا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)

شرایط مهاجرت به استرالیا برای مهندسان استرالیا کشوری پیشرفته

شرایط مهاجرت به استرالیا برای مهندسان
استرالیا کشوری پیشرفته و صنعتی است و برای جبران کمبود نیروی ماهر خود همواره به افراد فارغ التحصیل در رشته هایی مانند مهندسی عمران، مکانیک، صنایع و سایر رشته های مرتبط نیاز دارد. لذا مهاجرت به استرالیا با رشته های مهندسی از روش های پرطرفدار جهت مهاجرت به استرالیا محسوب میشود.

مراحل مهاجرت به استرالیا برای مهندسان:

1)چنانچه شما از رشته های مهندسی( به جز حوزه کامپیوتر) فارغ التحصیل شده باشید برای شروع پروسه مهاجرت به استرالیا نیاز به مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6 در هر چهار مهارت دارید .

*برای مهاجرت به استرالیا علاوه بر آیلتس آزمونهای تافل و PTE نیز مورد قبول هستند.

2)برای مهاجرت به استرالیا از طریق رشته های مهندسی مدارک تحصیلی و شغلی شما میبایست در سازمان مهندسان استرالیا ( (EAارزیابی شوند. این سازمان علاوه بر مدارک تحصیلی از شما پروژه ای به نام CDR نیز درخواست مینماید.

CDR شامل دو الی سه اپیزود است. در هر اپیزود شما یک پروژه ی کاری که تاکنون انجام داده اید را معرفی مینمایید. اگر شخص فاقد سابقه کار باشد این اپیزودها میبایست بر اساس پروژه های عملی دانشجویی و کارآموزی تهیه شوند.

3)پس از ارزیابی مثبت مدارک توسط سازمان مهندسین استرالیا شخص میبایست فرم EOI (ابرازعلاقه مندی بابت مهاجرت به استرالیا) را در سایت اداره مهاجرت استرالیا تکمیل نماید.

-چنانچه متقاضی مهاجرت به استرالیا امتیازات بالا (در حال حاضر بین 75 تا 85) داشته باشد و رشته وی در لیست مشاغل بلند مدت استرالیا وجود داشته باشد میتواند برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای مستقل تخصص و مهارت ساب کلاس 189 اقدام نماید.

-چنانچه متقاضی مهاجرت به استرالیا امتیاز کمتری داشته باشد یا رشته وی در لیست مشاغل بلند مدت استرالیا وجود نداشته باشد، میتواند از طریق ویزاهای تخصص و مهارت با اسپانسر ایالتی/منطقه ای و یا خانوادگی (ساب کلاس 190 و 491) پروسه مهاجرت به استرالیا را انجام دهد.

4) با هر ساب کلاسی برای مهاجرت به استرالیا اقدام شده باشد تنها زمانی میتوان برای اداره مهاجرت مدارک ارسال نمود که دعوتنامه این اداره را داشته باشید.

- برای دریافت دعوتنامه ساب کلاس 189 برای مهاجرت به استرالیا ،پس از تکمیل EOI فقط باید منتظر بمانید (صدور دعوتنامه در یازدهم هر ماه میلادی انجام میشود و اولویت با افرادیست که امتیازات بالاتری داشته باشند)

-برای دریافت دعوتنامه ساب کلاس 190 و 491( با اسپانسر منطقه ای یا ایالتی) جهت مهاجرت به استرالیا، پس از تکمیل EOI میبایست بررسی نمایید که کدام ایالتها برای رشته شما اعلام نیاز کرده اند و چه مدارک یا شرایطی برای اسپانسر شدن در نظر گرفته اند سپس مدارک خود را برای آنها ارسال نموده و منتظر بررسی ایالت بمانید. چنانچه ایالت اسپانسر شما شود دعوتنامه اداره مهاجرت را نیز دریافت مینمایید.

5) برای مهاجرت به استرالیا از طریق رشته مهندسی، پس از دریافت دعوتنامه اداره مهاجرت 60 روز زمان خواهید داشت که هزینه ویزا اپلیکیشن را پرداخت کرده و مدارک خود را برای اداره مهاجرت ارسال نمایید.

6) برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزاهای تخصص و مهارت، پس از ارسال مدارک به اداره مهاجرت انجام تست پزشکی اجباری میباشد.

7) چنانچه در تست پزشکی و مدارک ارسالی به اداره مهاجرت مشکلی وجود نداشته باشد ویزا صادر میگردد.هزینه مهاجرت به استرالیا برای مهندسان:

برای مهاجرت به استرالیا از طریق رشته های مهندسی میبایست هزینه ارزیابی مدارک را به سازمان EA پرداخت نمایید. این هزینه در حال حاضر به شرح زیر است:

ارزیابی CDR و مدرک تحصیلی برای مهاجرت به استرالیا: 795 دلار استرالیا

ارزیابی CDR، مدرک تحصیلی و سوابق کاری جهت مهاجرت به استرالیا: 1155 دلار استرالیا

چنانچه متقاضی مهاجرت به استرالیا قصد داشته باشد از امکان Fast Track سازمان مهندسین استرالیا استفاده کند مبلغ 305 دلار به مبالغ فوق اضافه میشود. در این حالت ارزیابی مدارک در 20 روز کاری انجام میشود.

علاوه بر هزینه ارزیابی برای مهاجرت به استرالیا میبایست هزینه ویزا اپلیکیشن نیز به اداره مهاجرت پرداخت شود این هزینه به شرح زیر است:

مبلغ برای متقاضی اصلی مهاجرت به استرالیا:4045 دلار

برای همسر متقاضی مهاجرت به استرالیا: 2020 دلار

برای فرزند زیر 18 سال متقاضی مهاجرت به استرالیا:1015 دلاردرآمد مهندسان پس از مهاجرت به استرالیا:

پس از مهاجرت به استرالیا به عنوان یک مهندس میبایست سعی کنید در ایالتی ساکن شوید که بازار کار بهتری برای رشته شما داشته باشد. به عنوان مثال مهندسین عمران در استرالیا به ترتیب در سیدنی، ملبورن و بریزبن بیشترین درآمد را دارند. (130 تا 160 هزار دلار در سال)

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)

استرالیا کشوری پیشرفته و صنعتی است و برای جبران کمبود نیروی

استرالیا کشوری پیشرفته و صنعتی است و برای جبران کمبود نیروی ماهر خود همواره به افراد فارغ التحصیل در رشته هایی مانند مهندسی عمران، مکانیک، صنایع و سایر رشته های مرتبط نیاز دارد. لذا مهاجرت به استرالیا با رشته های مهندسی از روش های پرطرفدار جهت مهاجرت به استرالیا محسوب میشود.

مراحل مهاجرت به استرالیا برای مهندسان:

1)چنانچه شما از رشته های مهندسی( به جز حوزه کامپیوتر) فارغ التحصیل شده باشید برای شروع پروسه مهاجرت به استرالیا نیاز به مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6 در هر چهار مهارت دارید .

*برای مهاجرت به استرالیا علاوه بر آیلتس آزمونهای تافل و PTE نیز مورد قبول هستند.

2)برای مهاجرت به استرالیا از طریق رشته های مهندسی مدارک تحصیلی و شغلی شما میبایست در سازمان مهندسان استرالیا ( (EAارزیابی شوند. این سازمان علاوه بر مدارک تحصیلی از شما پروژه ای به نام CDR نیز درخواست مینماید.

CDR شامل دو الی سه اپیزود است. در هر اپیزود شما یک پروژه ی کاری که تاکنون انجام داده اید را معرفی مینمایید. اگر شخص فاقد سابقه کار باشد این اپیزودها میبایست بر اساس پروژه های عملی دانشجویی و کارآموزی تهیه شوند.

3)پس از ارزیابی مثبت مدارک توسط سازمان مهندسین استرالیا شخص میبایست فرم EOI (ابرازعلاقه مندی بابت مهاجرت به استرالیا) را در سایت اداره مهاجرت استرالیا تکمیل نماید.

-چنانچه متقاضی مهاجرت به استرالیا امتیازات بالا (در حال حاضر بین 75 تا 85) داشته باشد و رشته وی در لیست مشاغل بلند مدت استرالیا وجود داشته باشد میتواند برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای مستقل تخصص و مهارت ساب کلاس 189 اقدام نماید.

-چنانچه متقاضی مهاجرت به استرالیا امتیاز کمتری داشته باشد یا رشته وی در لیست مشاغل بلند مدت استرالیا وجود نداشته باشد، میتواند از طریق ویزاهای تخصص و مهارت با اسپانسر ایالتی/منطقه ای و یا خانوادگی (ساب کلاس 190 و 491) پروسه مهاجرت به استرالیا را انجام دهد.

4) با هر ساب کلاسی برای مهاجرت به استرالیا اقدام شده باشد تنها زمانی میتوان برای اداره مهاجرت مدارک ارسال نمود که دعوتنامه این اداره را داشته باشید.

- برای دریافت دعوتنامه ساب کلاس 189 برای مهاجرت به استرالیا ،پس از تکمیل EOI فقط باید منتظر بمانید (صدور دعوتنامه در یازدهم هر ماه میلادی انجام میشود و اولویت با افرادیست که امتیازات بالاتری داشته باشند)

-برای دریافت دعوتنامه ساب کلاس 190 و 491( با اسپانسر منطقه ای یا ایالتی) جهت مهاجرت به استرالیا، پس از تکمیل EOI میبایست بررسی نمایید که کدام ایالتها برای رشته شما اعلام نیاز کرده اند و چه مدارک یا شرایطی برای اسپانسر شدن در نظر گرفته اند سپس مدارک خود را برای آنها ارسال نموده و منتظر بررسی ایالت بمانید. چنانچه ایالت اسپانسر شما شود دعوتنامه اداره مهاجرت را نیز دریافت مینمایید.

5) برای مهاجرت به استرالیا از طریق رشته مهندسی، پس از دریافت دعوتنامه اداره مهاجرت 60 روز زمان خواهید داشت که هزینه ویزا اپلیکیشن را پرداخت کرده و مدارک خود را برای اداره مهاجرت ارسال نمایید.

6) برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزاهای تخصص و مهارت، پس از ارسال مدارک به اداره مهاجرت انجام تست پزشکی اجباری میباشد.

7) چنانچه در تست پزشکی و مدارک ارسالی به اداره مهاجرت مشکلی وجود نداشته باشد ویزا صادر میگردد.هزینه مهاجرت به استرالیا برای مهندسان:

برای مهاجرت به استرالیا از طریق رشته های مهندسی میبایست هزینه ارزیابی مدارک را به سازمان EA پرداخت نمایید. این هزینه در حال حاضر به شرح زیر است:

ارزیابی CDR و مدرک تحصیلی برای مهاجرت به استرالیا: 795 دلار استرالیا

ارزیابی CDR، مدرک تحصیلی و سوابق کاری جهت مهاجرت به استرالیا: 1155 دلار استرالیا

چنانچه متقاضی مهاجرت به استرالیا قصد داشته باشد از امکان Fast Track سازمان مهندسین استرالیا استفاده کند مبلغ 305 دلار به مبالغ فوق اضافه میشود. در این حالت ارزیابی مدارک در 20 روز کاری انجام میشود.

علاوه بر هزینه ارزیابی برای مهاجرت به استرالیا میبایست هزینه ویزا اپلیکیشن نیز به اداره مهاجرت پرداخت شود این هزینه به شرح زیر است:

مبلغ برای متقاضی اصلی مهاجرت به استرالیا:4045 دلار

برای همسر متقاضی مهاجرت به استرالیا: 2020 دلار

برای فرزند زیر 18 سال متقاضی مهاجرت به استرالیا:1015 دلاردرآمد مهندسان پس از مهاجرت به استرالیا:

پس از مهاجرت به استرالیا به عنوان یک مهندس میبایست سعی کنید در ایالتی ساکن شوید که بازار کار بهتری برای رشته شما داشته باشد. به عنوان مثال مهندسین عمران در استرالیا به ترتیب در سیدنی، ملبورن و بریزبن بیشترین درآمد را دارند. (130 تا 160 هزار دلار در سال)

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)

در این مطلب به بررسی برخی از مشاغل قابل قبول جهت

در این مطلب به بررسی برخی از مشاغل قابل قبول جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار یا ویزای تخصص و مهارت میپردازیم:
1) آَشنایی با شغل مشاور کشاورزی (Agricultural Consultant) جهت مهاجرت به استرالیا

مشاوران کشاورزی در بسیاری از مناطق و ایالت های استرالیا فعالیت می کنند. 71 درصد فعالیت آنها به صورت تمام وقت می باشد. این در صورتی است که میزان درصد استاندارد و متوسط، 66 درصد بیان شده است. خانم ها، 29 درصد از جمعیت مشاوران کشاورزی را در استرالیا تشکیل می دهند.


1-1)سازمان ارزیابی کننده مدارک جهت مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا با رشته مشاور کشاورزی زیر نظر سازمان VETASSESS ارزیابی می شوید. بیشتر ارزیابی های این سازمان شامل کدهایی است که زیر مجموعه ی گروه های C,B,A می باشند.Agricultural Consultantزیر مجوعه ی گروه A است.
1-2)رشته های تحصیلی مرتبط جهت مهاجرت به استرالیا

متقاضیان مهاجرت به استرالیا که دارای تحصیلات آکادمیک در رشته های مهندسی کشاورزی (زراعت و اصلاح نباتات، خاک شناسی، اقتصاد کشاورزی، باغبانی)، علوم دام و دیگر گرایش های مهندسی کشاورزی و علوم کشاورزی (البته با انجام بررسی های خاص برروی هر مورد) هستند، می توانند برای مهاجرت به استرالیا با این کد شغلی اقدام کنند.
2)آشنایی با شغل کارشناس صنایع غذایی(Food Technologist) جهت مهاجرت به استرالیا

کارشناسان صنایع غذایی در بسیاری از مناطق و ایالت های استرالیا فعالیت می کنند. در مقایسه با دیگر ایالت های استرالیا، تعداد انها در ویکتوریا (ملبورن) به نسبت بیشتر است. 78 درصد فعالیت انها به صورت تمام وقت است. این در صورتی است که میزان درصد استاندارد و متوسط، 66 درصد بیان شده است. بازه ی زمانی 42 ساعت در هفته به صورت کار تمام وقت برای انها تلقی می شود. خانم ها، 67 درصد از جمعیت کارشناسان صنایع غذایی را در استرالیا تشکیل می دهند.
2-1)رشته های تحصیلی مرتبط جهت مهاجرت به استرالیا

متقاضیان مهاجرت به استرالیا که دارای تحصیلات آکادمیک در رشته ی مهندسی علوم و صنایع غذایی، علوم تغذیه، تغذیه و رژیم غذایی، علوم غذایی /فناوری غذایی هستند؛ می توانند برای مهاجرت به استرالیا با این کد شغلی اقدام کنند.
2-2)سازمان ارزیابی کننده مدارک جهت مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا این رشته زیر نظر سازمان VETASSESS ارزیابی می شود. Food Technologistزیر مجموعه ی گروه A است.
3)آشنایی با شغل کارشناس بازاریابی(Marketing Specialist) جهت مهاجرت به استرالیاکارشناس های بازاریابی در بسیاری از مناطق و ایالت های استرالیا فعالیت می کنند. در مقایسه با دیگر ایالت های استرالیا، تعداد انها در نیوساوز ولز (سیدنی) به نسبت بیشتر است.

77 درصد فعالیت انها به صورت تمام وقت است. این در صورتی است که میزان درصد استاندارد و متوسط، 66 درصد بیان شده است. بازه ی زمانی 44 ساعت در هفته به صورت کار تمام وقت برای انها تلقی می شود. خانم ها، 61 درصد از جمعیت کارشناس های بازاریابی را در استرالیا تشکیل می دهند.
3-1) رشته های تحصیلی مرتبط جهت مهاجرت به استرالیا

متقاضیان مهاجرت به استرالیا که دارای تحصیلات آکادمیک در رشته های بازاریابی، (مدیریت) ارتبااطات تجاری، تبلیغات تجاری و دیگر رشته های مرتبط هستند؛ می توانند برای مهاجرت به استرالیا با این کد شغلی اقدام کنند.
3-2) سازمان ارزیابی کننده مدارک جهت مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا با ویزاهای تخصص و مهارت این رشته زیر نظر سازمان VETASSESS ارزیابی می شود.، بیش تر ارزیابی های این سازمان شامل شغل ها و کدهایی است که زیر مجموعه ی گروه های A، B و C می باشند. Marketing Specialistزیر مجموعه ی گروه B است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)

بررسی مشاغل قابل قبول جهت مهاجرت کاری به استرالیا (بخش اول)

بررسی مشاغل قابل قبول جهت مهاجرت کاری به استرالیا (بخش اول)

برای مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص و مهارت میبایست در رشته های مورد نیاز استرالیا که هر ساله توسط اداره مهاجرت استرالیا منتشر میشود فارغ التحصیل شده و سابقه کار داشته باشید.

در این مطلب به بررسی برخی از مشاغل قابل قبول جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار یا ویزای تخصص و مهارت میپردازیم:
http://www.uniquevisa.net/single/17...%84%29

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)

آیا برای اخذ ویزاهای استرالیا داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا اجباری

آیا برای اخذ ویزاهای استرالیا داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا اجباری است؟

معمولا اولین سوالی که به ذهن هر متقاضی مهاجرت به استرالیا خطور میکند در خصوص لزوم همکاری با وکیل مهاجرت به استرالیا یا عدم همکاری است. از لحاظ قانونی متقاضی الزامی به داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا ندارد و میتواند شخصا اقدام به اخذ ویزا نماید ولی ذکر این نکته ضروری است که داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا میتواند شانس موفقیت پرونده را به خصوص در مورد ویزاهای کارآفرینی، تخصص و مهارت و ازدواج افزایش دهد .
چگونه با یک وکیل مهاجرت به استرالیا همکاری نماییم؟

داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا شانس افراد را برای مهاجرت به استرالیا افزایش میدهد ولی باید توجه داشت که حتما از یک وکیل مهاجرت به استرالیا که در سازمان مارا (MARA) ثبت شده باشد کمک گرفت. وکیل مهاجرت به استرالیا پس از آنکه در سازمان مارا عضو شود یک شماره دریافت نموده و از طریق سایت mara.gov.au میتوان به مشخصات وکیل مهاجرت به استرالیا و دفاتری که با ایشان همکاری میکنند دسترسی داشت.
تفاوت وکیل مهاجرت به استرالیا ( عضو سازمان MARA ) با مشاوران غیر رسمی چیست؟

وکیل مهاجرت به استرالیا به روز ترین اطلاعات را در خصوص انواع ویزاهای استرالیا در دست دارد و از دانش بالایی در خصوص امور مهاجرت به استرالیا بهره مند است.

وکیل مهاجرت به استرالیا موظف است کلیه وظایف خود و حقوق متقاضیان را مطابق قانون به آنها توضیح دهد و در طول پروسه اخذ ویزای استرالیا آن را رعایت نماید.

وکیل مهاجرت به استرالیا میبایست تمام مبلغی که متقاضی بابت اخذ ویزا پرداخت میکند را در حساب مشخصی قرار دهد که این حساب زیر نظر سازمان مارا میباشد.

وکیل مهاجرت به استرالیا میبایت سوابق و اطلاعات متقاضیان را تا 7 سال حفظ نماید.

چنانچه تعداد ویزاهای رد شده یک وکیل مهاجرت به استرالیا از تعدادی که سازمان مارا مشخص میکند بیشتر شود عضویت آن وکیل مهاجرت به استرالیا در سازمان مارا لغو میشود

طبق قوانین استرالیا اگر شخصی وکیل مهاجرت به استرالیا نباشد و در این کشور اقدام به انجام امور مهاجرتی یا مشاوره (با دریافت هزینه) نماید امری غیر قانونی انجام داده و متخلف شناخته میشود.

وکیل مهاجرت به استرالیا میتواند در صورت رد شدن درخواست برخی ویزاها، در دادگاه های مربوطه درخواست بررسی مجدد نماید.
وکیل مهاجرت به استرالیا چه خدماتی انجام میدهد؟

وکیل مهاجرت به استرالیا در وهله اول شرایط متقاضی را به صورت دقیق بررسی کرده و به وی بهترین روش مهاجرت به استرالیا را پیشنهاد میدهد. پس از آن وکیل مهاجرت به استرالیا با متقاضی قرارداد عقد نموده و لیست مدارک مورد نیاز را مطابق درخواست اداره مهاجرت و تجربه خود به متقاضی ارائه میدهد. وکیل مهاجرت به استرالیا کلیه مدارکی که متقاضی ارائه نموده است را بررسی کرده و سپس پروسه را شروع مینماید.

وکیل مهاجرت به استرالیا از ابتدا تا انتهای پروسه اخذ ویزا به عنوان نماینده متقاضی با اداره مهاجرت در ارتباط خواهد بود و راهنمایی های لازم را به متقاضی ارائه میدهد.

فرآیند اخذ ویزاهای استرالیا به خصوص ویزاهای کارآفرینی، تخصص و مهارت برای افراد بی تجربه پیچیده است و ممکن است اشتباهات متعددی انجام دهند که قابل جبران نباشد. . وکیل مهاجرت به استرالیا با تکیه بر دانش و تجربه خود به متقاضی کمک نموده و اخذ ویزا را برای وی تسهیل مینماید.

همچنین بخوانید:

سرمایه گذاری در استرالیا

مهاجرت به استرالیا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)

تاثیر وکیل مهاجرت استرالیا بر موفقیت پرونده – وکیل مهاجرت به

تاثیر وکیل مهاجرت استرالیا بر موفقیت پرونده – وکیل مهاجرت به استرالیا – یونیک ویزا

آیا برای اخذ ویزاهای استرالیا داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا اجباری است؟

معمولا اولین سوالی که به ذهن هر متقاضی مهاجرت به استرالیا خطور میکند در خصوص لزوم همکاری با وکیل مهاجرت به استرالیا یا عدم همکاری است. از لحاظ قانونی متقاضی الزامی به داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا ندارد و میتواند شخصا اقدام به اخذ ویزا نماید ولی ذکر این نکته ضروری است که داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا میتواند شانس موفقیت پرونده را به خصوص در مورد ویزاهای کارآفرینی، تخصص و مهارت و ازدواج افزایش دهد .
چگونه با یک وکیل مهاجرت به استرالیا همکاری نماییم؟

داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا شانس افراد را برای مهاجرت به استرالیا افزایش میدهد ولی باید توجه داشت که حتما از یک وکیل مهاجرت به استرالیا که در سازمان مارا (MARA) ثبت شده باشد کمک گرفت. وکیل مهاجرت به استرالیا پس از آنکه در سازمان مارا عضو شود یک شماره دریافت نموده و از طریق سایت mara.gov.au میتوان به مشخصات وکیل مهاجرت به استرالیا و دفاتری که با ایشان همکاری میکنند دسترسی داشت.
تفاوت وکیل مهاجرت به استرالیا ( عضو سازمان MARA ) با مشاوران غیر رسمی چیست؟

وکیل مهاجرت به استرالیا به روز ترین اطلاعات را در خصوص انواع ویزاهای استرالیا در دست دارد و از دانش بالایی در خصوص امور مهاجرت به استرالیا بهره مند است.

وکیل مهاجرت به استرالیا موظف است کلیه وظایف خود و حقوق متقاضیان را مطابق قانون به آنها توضیح دهد و در طول پروسه اخذ ویزای استرالیا آن را رعایت نماید.

وکیل مهاجرت به استرالیا میبایست تمام مبلغی که متقاضی بابت اخذ ویزا پرداخت میکند را در حساب مشخصی قرار دهد که این حساب زیر نظر سازمان مارا میباشد.

وکیل مهاجرت به استرالیا میبایت سوابق و اطلاعات متقاضیان را تا 7 سال حفظ نماید.

چنانچه تعداد ویزاهای رد شده یک وکیل مهاجرت به استرالیا از تعدادی که سازمان مارا مشخص میکند بیشتر شود عضویت آن وکیل مهاجرت به استرالیا در سازمان مارا لغو میشود

طبق قوانین استرالیا اگر شخصی وکیل مهاجرت به استرالیا نباشد و در این کشور اقدام به انجام امور مهاجرتی یا مشاوره (با دریافت هزینه) نماید امری غیر قانونی انجام داده و متخلف شناخته میشود.

وکیل مهاجرت به استرالیا میتواند در صورت رد شدن درخواست برخی ویزاها، در دادگاه های مربوطه درخواست بررسی مجدد نماید.
وکیل مهاجرت به استرالیا چه خدماتی انجام میدهد؟

وکیل مهاجرت به استرالیا در وهله اول شرایط متقاضی را به صورت دقیق بررسی کرده و به وی بهترین روش مهاجرت به استرالیا را پیشنهاد میدهد. پس از آن وکیل مهاجرت به استرالیا با متقاضی قرارداد عقد نموده و لیست مدارک مورد نیاز را مطابق درخواست اداره مهاجرت و تجربه خود به متقاضی ارائه میدهد. وکیل مهاجرت به استرالیا کلیه مدارکی که متقاضی ارائه نموده است را بررسی کرده و سپس پروسه را شروع مینماید.

وکیل مهاجرت به استرالیا از ابتدا تا انتهای پروسه اخذ ویزا به عنوان نماینده متقاضی با اداره مهاجرت در ارتباط خواهد بود و راهنمایی های لازم را به متقاضی ارائه میدهد.

فرآیند اخذ ویزاهای استرالیا به خصوص ویزاهای کارآفرینی، تخصص و مهارت برای افراد بی تجربه پیچیده است و ممکن است اشتباهات متعددی انجام دهند که قابل جبران نباشد. . وکیل مهاجرت به استرالیا با تکیه بر دانش و تجربه خود به متقاضی کمک نموده و اخذ ویزا را برای وی تسهیل مینماید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)
یونیک ویزا (مهاجرت به استرالیا)

شرایط اسپانسری ایالت های استرالیا به علت بیماری کرونا

شرایط اسپانسری ایالت های استرالیا به علت بیماری کرونا

مناطق و ایالت های استرالیا همچنان به پروسه نامینیشن برای متقاضیان ادامه میدهند ولی با توجه به شرایط COVID-19 (بیماری کرونا) اولویت ها برای نامینیشن و اسپانسرشیپ ایالتی تغییر نموده است.

خلاصه ای از تغییراتی که ایالتها اعمال نموده اند در ادامه آورده شده است:

https://cutt.ly/0ydRM4b

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید