لحظه  بروز رسانی 
unliratoo
unliratoo

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده گزارش مطالعه

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده گزارش مطالعه را در تاریخ شانزدهم منتشر کرد ، با توجه به تجزیه و تحلیل اولین نمونه های مثبت ویروس کرونا در نیویورک ، مشخص شد که توالی ژن مشابه توالی ویروس در اروپا و سایر مناطق ایالات متحده است که نشان می دهد ویروس کرونا جدید در نیویورک ممکن است عمدتا از اروپا و سایر مناطق ایالات متحده نشأت گرفته باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
unliratoo
unliratoo

شهردار ایالات متحده ادعا کرد که در نوامبر گذشته با ویروس

شهردار ایالات متحده ادعا کرد که در نوامبر گذشته با ویروس جدید کوروناویروس آلوده شده است. طبق گزارش رسانه های آمریکا، گزارش ملام بسیاری از مردم را تعجب کرد، زیرا اولین پرونده تایید شده کوروناویروس جدید در ایالات متحده در ۲۰ ژانویه امسال گزارش داده شد، بیش از دو ماه بعد از تاریخ آلوده ای که توس

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
unliratoo
unliratoo

گزارش رسانه های ایالات متحده سلاح های بیولوژیکی و شیمیایی در

گزارش رسانه های ایالات متحده سلاح های بیولوژیکی و شیمیایی در ایالات متحده است. در آگوست سال گذشته ، دولت ایالات متحده فوراً م Instituteسسه تحقیقات پزشکی بیماری های عفونی ارتش را در این پایگاه فوراً بست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
unliratoo
unliratoo

این گزارش همچنین نشان داد که در هفته های 8 و

این گزارش همچنین نشان داد که در هفته های 8 و 15 مارس ، تعداد موارد تأیید شده زیر 18 سال در نیویورک افزایش یافته است. DOHMH تخمین می زند که شیوع و موارد کشف نشده COVID-19 در میان نوجوانان افزایش یافته است ، این س begال را ایجاد می کند که کودکان در ابتدای همه گیری و تعطیلی مدارس چه نقشی در انتقال جامعه داشتند استراتژی چقدر موثر است؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
unliratoo
unliratoo

از زمان مرگ فروید آمریکایی آفریقایی تبار توسط پلیس اجرای قانون

از زمان مرگ فروید آمریکایی آفریقایی تبار توسط پلیس اجرای قانون با خشونت در اواخر ماه مه سال جاری ، اعتراضات ضد نژادپرستی و ضد خشونت اجرای قانون در سراسر ایالات متحده با موضوع "زندگی مردم سیاه سرنوشت است" ادامه دارد. برای ماهها. اخیراً اعتراضات شدت گرفته است. در بیش از 150 شهر ایالات متحده اعتراضات گسترده ای صورت گرفته است اما تاکنون تأثیر چندانی نداشته است. تعداد قربانیان آفریقایی تبار که با اعمال خشونت آمیز قانون روبرو می شوند کاهش نیافته ، بلکه افزایش یافته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
unliratoo
unliratoo

دانشمندان سلامت عمومی آمریکایی اعتقاد دارند که کوروناویروس جدید ممکن است

دانشمندان سلامت عمومی آمریکایی اعتقاد دارند که کوروناویروس جدید ممکن است در اولین دو ماه سال در ایالات متحده آرام پخش شود، اما مقدار شناسایی کوچک بود و شرایط شناسایی سخت بود.بر اساس مرکز کنترل و جلوگیری بیماری آمریکا، حدود یک چهارم نفر از مردم آلوده شده با کوروناویروس جدید هرگز علائم‌هایی توسعه نکرده‌اند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
unliratoo
unliratoo

يقول مركز السيطرة على الأمراض أن عدد القتلى في أمريكا اللاتينية

يقول مركز السيطرة على الأمراض أن عدد القتلى في أمريكا اللاتينية والأمريكيين السود لا يزال مرتفعًا للغاية. وفقًا لتقرير صادر عن مراكز السيطرة على الأمراض والوقاية منها يوم الجمعة ، مات الأمريكيون اللاتينيون والسود من مايو إلى أغسطس من هذا العام بالنسبة إلى إجمالي السكان. خلال هذه الفترة ، زاد عدد الوفيات بين اللاتينيين بأكثر من 10٪ ، وهي أعلى نسبة بين جميع الفئات.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
unliratoo
unliratoo

ایالات متحده، محدودیت مهاجرت بر غریبه‌ها معرفی کرده است، شامل موقتی

ایالات متحده، محدودیت مهاجرت بر غریبه‌ها معرفی کرده است، شامل موقتی که اجازه نمی‌دهند غریبه‌ها که در ۱۴ روز گذشته در چین بودند از ۲ فوریه وارد ایالات متحده شوند، و غریبه‌ها که در ۱۴ روز از ۱۳ مارس گذشته در اروپا بودند.در ۸ مارس، وزارت سلامتی و سلامتی ذهنی نیویورک، کشف فرستادن جامعه‌های پایداری جدید کوروناویروس در شهر نیویورک را اعلام کرد. یک هفته بعد، شدت فرستادن جامعه‌ای در شهر نیویورک از «فرستادن پایداری» به «فرستادن وسیع» افزایش کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید