لحظه  بروز رسانی 
یادانه
یادانه
 لینک
۷ نکته مهم برای این‌که چرا مشتری‌ها خرید نمی‌کنند؟ مشکل

۷ نکته مهم برای این‌که چرا مشتری‌ها خرید نمی‌کنند؟
مشکل اصلی فروشنده‌ها رقبای اصلی آنها نیستند، بلکه عدم انتخاب مناسب است.
چه چیزی باعث می‌شود یک فروشنده احتمالی حتی بعد از یک بررسی طولانی، خرید نکند؟ دلایل آن می‌تواند شما را شگفت‌زده کند.
بدون در نظر گرفتن ویژگی‌های فردی یک مشتری، اکثر آن‌ها در درون دچار ترس، عدم قطعیت، و شک در انتخاب هستند.

استرس ناشی از این حالت می‌تواند در خرید موثر باشد. بنابراین، تمام فروشنده‌ها بهتر است نقطه مشترک روند تصمیم گیری در انسان را بدانند. لازم است با ماهیت طبیعی استرس در انسان آشنا شوند.
از منظر روان‌شناسی، استرس تمرکز را کاهش می‌دهد، خستگی ذهنی را بیشتر می‌کند، و موجب تصمیم‌گیری ضعیف می‌شود. از منظر سازمانی، هنگامی که تصمیم گیرندگان مضطرب می‌شوند؛ نمی‌توانند تحلیل کنند.

آن‌قدر تحت اطلاعات و شواهد متناقض قرار گرفته‌اند که نمی‌توانند تصمیم‌گیری کنند. در اینجا، فروشنده وظیفه دارد منابع اصلی استرس خریدار در روند انتخاب را از بین ببرد، هم چون استرس‌های بودجه، استرس سازمانی، استرس انتخاب فروشنده، استرس اطلاعاتی، استرس کمیته ارزیابی.
در استرس بودجه، این سوال مطرح است: آیا پول وجود دارد و برای این خرید قابل توجیه است؟ آیا خرید ارتباط مستقیمی به ریسک در برابر ریوارد دارد؟ اما دلایلی اصلی عدم خرید مشتری می‌تواند موارد زیر باشد.

ادامه مطلب را با استفاده از لینک بخوانید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یادانه
یادانه
 لینک
رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki): تبدیل بدهی به سرمایه

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki): تبدیل بدهی به سرمایه

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) یکی از میلیونر‌های خودساخته است که درس‌هایی درباره سواد مالی و هوش مالی به ما میدهد. او که اولین سرمایه‌گذاری خود را در سن ۲۵ سالگی در بازار مسکن شروع کرد، تصویر متفاوتی از سرمایه و بدهی به ما میدهد. او معتقد است یک منزل شخصی نه تنها سرمایه‌ای برایتان نمی‌سازد بلکه به عنوان یک بدهی نیز محسوب میشود. تنها مشاورین املاک هستند که می‌گویند خانه یک سرمایه است. هر چیزی که از جیبتان پول بردارد یک بدهی است نه سرمایه. از آنجایی که مبالغ هنگفتی را برای وام خانه می‌پردازید و در کنار آن مالیات و هزینه نگهداری میدهید، پس متوجه میشوید که خانه یک بدهی است. اما اگر این خانه را اجاره دهید و به ازای آن پول بدست آورید، آنوقت خانه برایتان یک سرمایه می‌شود. آقای کیوساکی کل سواد مالی را در ۶ کلمه خلاصه می‌کند و تعریفی از سرمایه و بدهی ارائه می‌دهد که میتواند با تصور سنتی ما متفاوت باشد. این شش کلمه شامل: درآمد، هزینه، سرمایه، بدهی و گردش مالی است. او معتقد است هوش مالی یعنی کنترل “جریان نقدینگی”. اگر درآمد فردی در جهت بدهی‌ها باشد آن فرد هوش مالی ندارد. اما اگر این درآمد در جهت سرمایه گذاری باشد و این پول تولید پول بیشتری بکند، در آن صورت این پول سرمایه شماست.

بدهی، تنها خانه و ماشین یا وام نیستند. او معتقد است که آدم‌ها نیز جز بدهی‌های دو پا هستند. پدر، مادر، فرزندان، دوستان، اقوام همگی بدهی‌هایی هستند که باید برای آنها هزینه کنید و اگر به این موضوع توجه نکنید ممکن است در برابر این بدهی‌ها ورشکسته بشوید.

برای دیدن این فیلم کوتاه ولی آموزنده از رابرت کیوساکی روی لینک کلیک کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یادانه
یادانه
 لینک
جول اوستین(Joel Osteen): دو کلمه‌ای که زندگیتان را تغییر می‌دهد

جول اوستین(Joel Osteen): دو کلمه‌ای که زندگیتان را تغییر می‌دهد
“من هستم” همان کلماتی است که تعیین می‌کند شما در زندگی چه فردی خواهید بود. در این مصاحبه،جول اوستین(Joel Osteen) درباره قدرت من هستم صحبت میکند. او معتقد است کلماتی که بعد از من قرار میگرند تعیین کننده هویت شما هستند. اینکه بگویید من قدرتمندم، من مورد لطف خدا هستم، باعث میشود تبدیل به چنین فردی بشوید. مهم نیست در حال حاضر این فرد هستید یا خیر، اما با تلقین مداوم می‌توانید به این فرد تبدیل شوید، چون انرژی آن را در زندگیتان ایجاد می‌کنید.
برای دیدن این فیلم انگیزشی بسیار زیبا از جول اوستین روی لینک کلیک کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یادانه
یادانه
 لینک
خدا چطور کسی را ثروتمند می‌کند؟ ریک وارن (Rick Warren)

خدا چطور کسی را ثروتمند می‌کند؟
ریک وارن (Rick Warren) – خدا چطور کسی را ثروتمند می‌کند؟

افراد زیادی هستند که هنوز زندگی را درک نکرده‌اند و نمی‌دانند مقصودشان از زندگی چیست. در واقع، آن‌ها مُرده‌های متحرکی هستند که فقط در بین افراد زنده به نفس کشیدن ادامه می‌دهند. شاید برای شما، تشبیه این افراد به مرده‌های متحرک بسیار اغراق‌آمیز باشد. ولی، حقیقت این است که افراد بی‌هدف هیچ تفاوتی با مردگان ندارند. آن‌ها فقط وجود دارند! وقتی کسی که نمی‌داند مقصود و هدفش در این دنیا چیست، چطور می‌تواند انتظار داشته باشد که به رفاه و آسایش برسد. او مثل بوته‌ای از خار می‌ماند که با حرکت باد به این سو و آن سو می‌رود و هیچ جهت و هدف مشخصی برای خود ندارد. آقای «ریک وارن» باب صحبت خود را این‌گونه باز می‌کند و در ادامه این افراد را خطاب قرار می‌دهد که چطور می‌توانند با شناخت خودشان، به شناخت خدا برسند. شناختی که دروازه‌های سعادت و ثروت را به روی آن‌ها می‌گشاید!

برای دیدن این کلیپ از لینک استفاده کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یادانه
یادانه
 لینک
چرا باید مادام‌العمر در حال یادگیری باشیم؟ یادگیری با پایان

چرا باید مادام‌العمر در حال یادگیری باشیم؟
یادگیری با پایان مدرسه تمام نمی‌شود.
تا به‌حال شنیده‌اید که می‌گویند تمام چیزهایی که نیاز دارید را باید در مهدکودک یاد بگیرید؟ خوب این باور کاملا غلط است. این فرصت را دارید که هر روز یاد بگیرید و از این فرصت استفاده کنید. یادگیری مادام العمر همیشه مهم است. برای این‌که یک یادگیرنده همیشگی باشید، لزومی ندارد کل عمرتان را در کلاس درس بگذرانید.

می‌توانید کتاب، روزنامه، یا مقالات یک وب‌سایت را بخوانید. می‌توانید با صحبت کردن با یک دوست چیزهای زیادی یاد بگیرید، یا حتی با نگاه کردن به یک برنامه آموزنده تلویزیونی. مهم نیست برای یادگیری چه انتخابی دارید، فقط این کار را انجام دهید. مهم‌ترین دلایل یادگیری مادام العمر از این قرار هستند:

۱- افزایش ارتباطات و هم‌صحبتی
تمایل دارید با چه کسی صحبت کنید: فردی که مطالعه زیادی دارد و به دنبال فرا گرفتن و در جریان رویدادها و پیشرفت‌های دنیا است، یا فردی که در ده سال گذشته هیچ چیزی یاد نگرفته است؟ اکثر افراد تمایل دارند با افراد گروه اول صحبت کنند. چون صحبت کردن با افرادی که در طول عمرشان به دنبال یادگیری هستند بهتر است و این افراد اغلب چیزهای جالبی برای گفتن دارند.

۲- تطابق با جهان در حال تغییر
برخلاف آن چیزهایی که شنیده‌اید، در کهنسالی نیز می‌توان مطالب جدید یاد گرفت. با توجه به اینکه جهان در حال تغییر است و هیچ وقت ثابت نمی‌ماند، برای پیشرفت و به روز بودن باید هم‌چنان به یادگیری ادامه دهید. اگر این کار را نکنید، از دنیا عقب می‌مانید.

اگر پیوسته در حال یادگیری باشید می‌توانید خودتان را با علم روز هماهنگ کنید و مطابق با نیازهای روز، اقدام کنید، و نتیجه دانستن دانش روز با توجه به علایق و اقدام باعث پیشرفت در زندگی خواهد شد.

۳- بهبود مهارت‌ها
همه ما با استعدادهایی به دنیا آمده‌ایم، اما به این معنا نیست که در اولین تلاش خود، می‌توانیم استادانه این مهارت را به نمایش بگذاریم. افرادی که به یادگیری در طول عمرشان اعتقاد دارند، مهارت‌های خود را صیقل می‌دهند و می‌توانند به بهترین شکل از آن استفاده کنند و چیزهای جدیدی را یاد می‌گیرند، در نهایت مهارت‌هایشان نیز بهبود می‌یابد.

۴- افزایش قابلیت ذهنی
هر چقدر بیشتر یاد بگیرید، جوانب بیشتری از یک مسئله را می‌بینید. مطالعه کردن، خواندن یا دیدن مطالب آموزشی آنلاین تماشای برنامه‌های تلویزیونی به صورت هوشمندانه، شرکت در کلاس‌های آموزشی و صحبت با افراد دارای علم و دانش باعث می‌شود درک علمی شما بیشتر شود. ممکن است نظر شما درباره موضوعی تغییر کند، شاید هم این اتفاق نیافتد، اما نکته مهم این است که باعث می‌گردد متوجه این نکته شوید که بیشتر از یک جنبه برای هر چیزی وجود دارد.


۵- ایجاد عطش برای یادگیری
زمانی که سعی کردید کل عمر خود را یادگیرنده باشید، دیگر نمی‌‌توانید متوقف شوید. هر چقدر بیشتر بدانید، باز هم عطشتان برای یادگیری بیشتر می‌شود.

برای خواندن ادامه مطلب روی لینک کلیک کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یادانه
یادانه
 لینک
میلیونرها چگونه فکر می‌کنند؟ دانستن تفکر میلیونرها می‌تواند

میلیونرها چگونه فکر می‌کنند؟

دانستن تفکر میلیونرها می‌تواند مانند چراغی در راه باشد و به وسیله مدل سازی راه و چاه کسب‌وکار و درآمدزایی را نشان دهد. در این ویدئو، ۱۰ میلیونر برتر جهان، با یک جمله کلیدی از هرکدام معرفی شده‌اند. وارن بافت، شرط موفقیت را در پیگیری کاری می‌داند که به آن عشق می‌ورزید. او می‌گوید، کاری را دنبال کنید که اگر نیاز به شغل نداشتید، این کار را انجام میدادید. در این ویدئو با مهم‌ترین دیدگاه میلیونرهایی هم چون الن ماسک، مارک کوبن، جف بزوس، مارک زوکربرگ و سایرین آشنا میشوید.

برای دیدن این کلیپ از لینک استفاده کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یادانه
یادانه
 لینک
چگونه یک شروع انفجاری برای سال جدید داشته باشیم؟ برای

چگونه یک شروع انفجاری برای سال جدید داشته باشیم؟
برای این‌که مطمئن شوید، در سال جدید بهترین سال ممکن را خواهید داشت، قصد دارید چه کارهایی انجام دهید؟

چه چیزهایی باعث می‌شود در سال جدید تفاوتی ایجاد گردد که بتوانید به اهدافی که در نظر دارید، دست یابید، به جای این‌که آنها را به سال بعد بسپارید؟

چگونه می‌توانید در سال جدید کیفیت زندگی خود را به گونه‌ای بالا ببرید که دیگر در مورد اهداف خود غفلت نکنید؟

چگونه می‌توانید در سال جدید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که به اهداف خود برسید؟

در سال جدید چه کارهایی یا عاداتی را باید تکرار کنید و چه کارهایی را باید ترک کنید که پایان سال نسبت به الان خود پیشرفت قابل توجهی کرده باشید؟

با توجه به نظرات کارشناسان و تحقیقاتی که انجام شده است، می‌توانید از این توصیه‌ها برای شروع سال جدید و یک زندگی جدید استفاده کنید و آنها را در زندگی خود به‌کار ببرید. این مقاله برای بهتر شدن زندگی شما تهیه شده، لطفا با دقت آن را بخوانید.

۱- با تجربه‌های جدید، سطح تفکر خود را افزایش دهید
در ۳۰ روز هر ماه، خودتان را متعهد کنید که یک کار جدیدی انجام دهید که همیشه به آن فکر کرده‌اید، اما هیچ وقت آن را انجام نداده‌اید، و توجه کنید که انجام این کار چگونه زندگی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بعضی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید:
• انجام ۳۰ دقیقه تمرینات هوازی (ورزش هوازی که به آن «کاردیو» یا «ایروبیک» هم می‌گویند،
این مطلب ادامه دارد. از لینک استفاده کنید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یادانه
یادانه
 لینک
۱۱ روش ساده برای افزایش انرژی مثبت در زندگی

۱۱ روش ساده برای افزایش انرژی مثبت در زندگی
برای شما پیش‌آمده که در جمعی باشید و ناگهان فردی با یک ابر سیاه بالای سرش وارد شود؟ انرژی منفی آنها، شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و متوجه می‌شویدکه حال خوبی ندارید. چگونه می‌توان از این حالت جلوگیری کرد؟
همه‌ی ما روزهای بدی داریم، اما با چند روش ساده می‌توانید مانع از رشد این ابر سیاه منفی شوید، و انرژی مثبت پیدا کنید.
۱- منفی فکر نکنید
رویدادها اتفاق می‌افتند، اما عکس‌العملهای شما مهم هستند. اگر تصمیم بگیرید که قربانی اتفاقات باشید، انرژی منفی آزاد می‌کنید.
• اگر برای بهبودی این شرایط می‌توانید کاری انجام دهید، به آن فکر نکنید (اگر فکری در مورد این شرایط به ذهنتان خطور کرد، اجازه ندهید که این فکر ادامه‌دار شود – خود را مجبور کرده که به چیز دیگری فکر کند).
• تا زمانی که مجبور نشده‌اید درباره آن صحبت نکنید. به آن انرژی ندهید.
• به دنبال درس‌ها و نکات مثبت این شرایط باشید. ممکن است زمان‌بر باشد، اما اگر به دنبال نکات مثبت آن باشید، دیگر از انرژی منفی آن ضربه نمی‌خورید.
۲- درباره مسائل، بیماری‌ها، و نگرانی‌های خود صحبت نکنید
هر چقدر به مسائل منفی انرژی بیشتری بدهید، وجود آنها را بیشر تقویت می‌کنید. درست است که لازم است هر چند وقت یک‌بار خودمان را تخلیه کنیم، اما اگر خودتان را تخلیه کردید، یا درمورد ناراحتی‌ها فکر می‌کنید، لازم است به این نکات توجه کنید:

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یادانه
یادانه
دانلود فیلم سمینار چگونه یک زندگی با کیفیت بسازیم؟ ( آنتونی

دانلود فیلم سمینار چگونه یک زندگی با کیفیت بسازیم؟ ( آنتونی رابینز )

زندگی فوق العاده یعنی یک زندگی که در آن همه چیز وجود دارد، پول فراوان، رابطه خوب و پر انرژی، ارتباط و ایمان به خدا، شادی، سلامتی. در این سمینار از آنتونی رابینز می‌آموزید که چگونه استاد یک زندگی فوق العاده شوید. روش‌های عملی و تمرین‌هایی که در همین جا یاد میگیرید تا چگونه ذهن خود را استاد ایجاد تغییرات مثبت بکنید.

از لینک وارد شوید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
یادانه
یادانه
متقاعد کردن آسانسوری چیست و چه اصولی دارد؟

متقاعد کردن آسانسوری چیست و چه اصولی دارد؟


متقاعد کردن آسانسوری را با این مثال توضیح می‌دهیم :

فرض کنید پشت درب یک آسانسور، در انتظار پایین آمدن آن هستید. کنار درب آسانسور، شماره‌های مربوط به هر طبقه را می‌بینید که به ترتیب ظاهر می‌شوند. اگر خوب دقت کنید، می‌توانید صدای موتور آن را هم بشنوید.

آسانسور، به ترتیب طبقات مختلف را پشت سر می‌گذارد. ۹، ۸، ۷، ۶، … و سرانجام به طبقه‌ی همکف می‌رسد و صدای توقف آن را می‌شنوید. درب آسانسور باز می‌شود و شما داخل آن می‌شوید. دکمه‌ی طبقه‌ی دوازدهم را می‌زنید و در انتظار بسته شدن درب می‌مانید.

در همین لحظه، ناگهان شخصی از بیرون آسانسور، شما را صدا می‌زند و از شما درخواست می‌کند که درب آسانسور را باز نگه دارید تا او هم بتواند داخل شود. آن شخص داخل می‌شود و دکمه‌ی طبقه‌ی یازدهم را می‌زند. با کمی دقت، متوجه می‌شوید که آن شخص را می‌شناسید!

ادامه در لینک

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید