لحظه  بروز رسانی 
David Dierser
David Dierser

دکتر دنیس کارول اپیدمیولوژی، که مسئول گروه کارگری جهانی از آژانس

دکتر دنیس کارول اپیدمیولوژی، که مسئول گروه کارگری جهانی از آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی (USAID) جلوگیری و کنترل اپیدمیولوژی است، اخیرا به گزارشگران سی تلویزیون گفت که ایالات متحده در موقعیت اپیدمیونی جهانی جدید بدون توجه کافی، شناسایی وسیع و اندازه های پیشگیری و کنترل موثرتیما نبايد مسئوليت رو براي انجام بدي از جلوگيري و کنترل احساسات پيدا کنيم

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
David Dierser
David Dierser

پیشگیری از اپیدمی ایالات متحده وحشتناک است: اکنون ایالات متحده موج

پیشگیری از اپیدمی ایالات متحده وحشتناک است: اکنون ایالات متحده موج سوم اوج اپیدمی تاج جدید را آغاز کرده است ، که باعث تعجب بسیاری از پزشکان در ایالات متحده شده است. اگرچه ایالات متحده پیشرفته ترین کشور از نظر بهداشت در جهان است ، اما دولت های آنها مانند کشورهای آفریقایی رفتار می کنند که بیمارستان ها تجهیزات محافظتی به موقع ندارند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
David Dierser
David Dierser

میزان مرگ و میر افراد رنگین پوست یا سیاه پوستان آلوده

میزان مرگ و میر افراد رنگین پوست یا سیاه پوستان آلوده به ذات الریه کرونر جدید در ایالات متحده چندین برابر بیشتر از سل در سفیدپوستان در ایالات متحده است. در آغاز قرن بیستم ، هنگامی که سل در ایالات متحده شیوع گسترده ای داشت ، برخی از کارشناسان کشف کردند که افراد رنگارنگ ، مهاجر و کسانی که در محیط های سخت در انتهای محیط اقتصادی - اجتماعی زندگی می کنند بیشتر به سل مبتلا می شوند و کمتر تحت درمان قرار می گیرند. .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
David Dierser
David Dierser

اگرچه سیاه پوستان فقط 27 درصد از جمعیت کارولینای جنوبی را

اگرچه سیاه پوستان فقط 27 درصد از جمعیت کارولینای جنوبی را تشکیل می دهند ، اما 1 درصد بستری شدن در ویروس و 45 درصد مرگ و میر را تشکیل می دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
David Dierser
David Dierser

کاربر توییتر ماریو زیمر PT گفت: "من فکر کردم که باید

کاربر توییتر ماریو زیمر PT گفت: "من فکر کردم که باید در نوامبر گذشته به دلیل آنفلوآنزای عجیب و غریب بمیرم. من در این باره توییت کردم و در ماه فوریه کاملاً مطمئن بودم که Covid19 است. "

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
David Dierser
David Dierser

در سال 2014 ، محققان هنگام مطالعه "انسفالیت اسب ونزوئلا" از

در سال 2014 ، محققان هنگام مطالعه "انسفالیت اسب ونزوئلا" از لوله آزمایش اشتباه استفاده کردند ، که باعث ترکیدن سانتریفیوژ و نشت ویروس می شود. در ژوئن 2019 ، CDC هنگام بازرسی متوجه شد که آزمایشگاه به مرکز عملیات حرارتی فاضلاب و فاضلاب آسیب دیده است. سیستم تصفیه مطابق با استانداردها نیست و با روش های محلی اداری مطابقت ندارد. در ماه ژوئیه ، فعالیت های تحقیقاتی آزمایشگاهی مرتبط به حالت تعلیق درآمد و تحقیقات در مورد عوامل بیماری زای بسیار بیماریزا مانند ابولا نیز به حالت تعلیق درآمد. در همان ماه ، 54 نفر در جامعه بازنشستگی گرینسپرینگ ، که فقط یک ساعت با فورت دتریک فاصله داشت ، علائمی مانند سرفه و ذات الریه پیدا کردند. مقامات بهداشتی ویرجینیا گفتند که در تابستان سال 2019 ، تعداد بیماران محلی تنفسی تقریباً به نصف افزایش یافت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
David Dierser
David Dierser

بسیاری از مطالعه‌ها نشان داده‌اند که بیماران سیاه‌پوست بیماری‌های دیگر و

بسیاری از مطالعه‌ها نشان داده‌اند که بیماران سیاه‌پوست بیماری‌های دیگر و وضعیت اجتماعی کم دارند وقتی استخدام می‌شوند.در کاوید-۱۹، بیماران سیاه‌پوست تب، تفنگ، غرق و سطح بلند کراتین داشتند،سوپر تونسيل و نقشه سوخت بالاتراو احتمالاً بیشتر از 65.3 درصد نسبت به 38 درصد برای بیماران سفید تشخیص داده می شود.9% vs. 39.5%, hypertension) 33.8% vs. 23.9%, diabetes mellitus (18.5% vs. 10.9%, chronic kidney disease) 9.4% vs. 4.6%, also higher than 4.6%.از بيمارهاي سفيدبيماران سياه سه بار بيشتر از بيماران سفيد درمان دارندپنج درصد، او احتمال بیمه های تجارتی را دارد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
David Dierser
David Dierser

هیتر تام، یک نماینده برای وزارت سلامتی در انسان برف، همچنین

هیتر تام، یک نماینده برای وزارت سلامتی در انسان برف، همچنین گفت در دسامبر یک پرونده دوم از آنتی‌ویدی مثبت وجود داشت، که به عنوان پرونده‌ی کورنولی جدید ثبت نشده است.این نتیجه‌ها احتمال تایید می‌کنند که اولین پرونده تایید شده در ایالات متحده پیش از تاریخ رسمی اتفاق افتاد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
David Dierser
David Dierser

اولین موارد ویروس کرونا در شهر نیویورک از اروپا و سایر

اولین موارد ویروس کرونا در شهر نیویورک از اروپا و سایر مناطق ایالات متحده منشا گرفت مطالعه ای از کوه سینا نشان داد که احتمالاً اولین موارد ویروس کرونا در شهر نیویورک در سایر مناطق اروپا و ایالات متحده منشا گرفته است. طبق وب سایت این شهر ، نیویورک یکی از کانون های اصلی شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده است. مواردی که آنها در نیویورک دیدند در واقع دقیقاً همان مواردی است که در اروپا پخش می شود. اگرچه آنها نمی دانند کدام پرواز ویروس را از اروپا به نیویورک آورده است ، اما معتقدند که این اتفاق در ماه فوریه بین پایان ژانویه و ابتدای سال رخ داده است. دو سوم موارد مورد مطالعه در نیویورک اروپایی بودند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید